Atomerőmű SE - Kaposvári KK 2013. Május 24. 17:51

A közvetítésnek vége

• 17:51:00

Új esemény

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a bajnokság bronzcsatájának első mérkőzése, szurkoljanak velünk!

• 17:52:07

Új esemény

A párharc két nyert mérkőzésig tart amit a Paks kezdhet pályaelőnyről. A második meccs vasárnap lesz, az esetleges harmadik pedig kedden.

• 18:00:44

Új esemény

A kaposvári csapat feltehetné a koronát egész éves teljesítményére egy bronzéremmel.

• 18:02:19

Új esemény

Swanston triplája után Körtélyesi talál be, majd megint az amerikai eredményes. 2-5.

• 18:03:24

Új esemény

Körtélyesi a büntetővonalról sem hibázik, sajnos Dunn két perc alatt beszedett két faultot is. 4-5.

• 18:04:32

Új esemény

Vojvoda köszön be egy hármassal, utána pedig Körtélyesi tesz vissza egy lepattanót. 9-5.

• 18:05:09

Új esemény

Szőke közelijét követően Hendlein egy 2+1-el iratkozik fel a táblára. 9-10.

• 18:06:13

Új esemény

Körtélyesi egyelőre foghatatlan, ezúttal egy hárompontos akció jön tőle. 12-10.

• 18:07:22

Új esemény

Újból ő szerez kosarat, ezúttal szabadon zsákolhatott, majd egy triplát is besuvasztott. 17-10.

• 18:08:29

Új esemény

Hendlein megint faulttal együtt pontos közelről és a büntetőt is bedobja. 17-13.

• 18:09:13

Új esemény

Swanston távolijára Vojvoda válaszol rögtön egy tempóval. 19-16.

• 18:10:01

Új esemény

Spica is megszerzi első kosarát, majd Swanston a negyedbeli harmadik tripláját is helyére küldi. 19-21.

• 18:12:02

Új esemény

Hendlein ismét a festékből talál be, majd Kámán két büntetőt dob. 21-23.

• 18:15:25

Új esemény

Williams első kosara után Kovács Soma dob egy duplát. 23-25.

• 18:15:55

Új esemény

Williams és Kámán révén fél percen belül két hármast is szerez az ASE. 29-25.

• 18:17:03

Új esemény

Egy eladott labda után Körtélyesi pontjai következnek, amivel le is zárul az első negyed. 31-25.

• 18:17:31

Új esemény

Úgy tűnik egyik csapat sem fektet túl nagy hangsúlyt a védekezésre, igazán pontgazdag volt az első negyed.

• 18:19:56

Új esemény

A második negyed Dunn első pontjaival indul, de Vojvoda rögtön válaszol rá. 33-27.

• 18:21:42

Új esemény

Kovács Ákos jelentkezik egy középtávolival, majd Dávid mindkét büntetője pontos. 35-29.

• 18:24:07

Új esemény

Tóth 2+1-e után Dunn leül, ugyanis harmadik faultját szedte össze. A következő kosár is Tóth nevéhez fűződik. 40-29.

• 18:26:21

Új esemény

Dávid kosarát Vojvoda zsákolása követi, nem tudunk közelebb zárkózni egyelőre. 42-31.

• 18:30:23

Új esemény

Spica és Drahos négy pontot szerez büntetőből, aztán a hazai szakvezető kér időt 42-35.

• 18:35:01

Új esemény

Eilingsfeld és Vojvoda büntetői után visszaáll a 10 pontos különbség, amit Drahos csökkent. 45-37.

• 18:36:24

Új esemény

Kovács és Drahos gyors kosarváltását Körtélyesi toldja meg egy duplával, majd Dávid is betalál. 49-41.

• 18:37:40

Új esemény

Hendlein közelijével lopakodunk közelebb, de Kovács nem hibázik a vonalról. 51-43.

• 18:40:05

Új esemény

Fekete Ádám kér időt a félidő vége előtt, azonban Swanston kihagyja a hármast az utolsó pillanatban.

• 18:40:47

Új esemény

Nyolc ponttal vezetnek a hazaiak, borzasztó százalékkal dobjuk a triplákat, ezen feltétlen javítani kell a második félidőben.

• 18:41:30

Új esemény

Körtélyesi a legjobb paksi pontszerző 18 ponttal, míg a mi oldalunkon Swanston 11 pontos.

• 18:55:52

Új esemény

Spica zsákolásával indul a harmadik negyed, majd villámgyorsan Swanston és Williams is betalál. 53-47.

• 18:57:59

Új esemény

Vojvoda közelije után Spica pontos büntetőkből. 55-49.

• 18:58:51

Új esemény

Idlet egy 2+1-et szerez, a nagyobb baj az, hogy Dunn után Spica is beszedi a negyedik hibáját. 58-49.

• 18:59:22

Új esemény

Swanston tempója után Spica ziccerezhet, mínusz ötre zárkózunk. 58-53.

• 19:00:27

Új esemény

Kámán hint egy hármast, Hendlein viszont újból eredményes. 61-55.

• 19:02:12

Új esemény

Williams egyéni akciója sikeres, majd Drahos helyez el egy tempót a gyűrűben. 63-57.

• 19:03:01

Új esemény

Újfent Williams talál be, de ezúttal Dávid válaszol rá rögtön. 65-59.

• 19:04:46

Új esemény

Körtélyesi eléri a 20 pontot, Eilingsfeld pedig Drahos eladott labdáját bünteti, újra tíz a különbség. 69-59.

• 19:06:18

Új esemény

Dunn két kosarat szerez egymás után, ezek után egyből jön a paksi időkérés. 69-63.

• 19:10:29

Új esemény

Dávid két büntetője jó, ezzel zárul a harmadik játékrész. 69-65 az állás, négy pontra felzárkóztunk a negyed végére.

• 19:15:28

Új esemény

Kovács Ákos duplája után Dávid talál be, majd Körtélyesi eredményes közelről. 73-67.

• 19:15:57

Új esemény

Swanston ágyúz be egy hármast, azonban Körtélyesi megint pontokat szerez. 75-70.

• 19:16:28

Új esemény

Hendlein zsákolását Vojvodáé követi egy eladott labda után. 77-72.

• 19:17:24

Új esemény

Hendlein tesz vissza egy támadólepattanót, sajnos az ellentámadásból Kovács Á. triplát dob. 80-74.

• 19:18:06

Új esemény

Ismét egy eladott labda miatt bűnhődünk, Kovács Á. fejezi be a lerohanást. Fekete Ádám időt kér. 82-74.

• 19:19:51

Új esemény

Drahos szerez duplát az időkérés után, de ezt Tóth közelije követi. 84-76.

• 19:21:15

Új esemény

Vojvoda kosarával újra tíz pont a különbség, ráadásul Williams zsákolása után megint időt kell kérnünk, elúszóban a meccs. 88-76.

• 19:23:38

Új esemény

Kevesebb mint négy perc van vissza, mikor Kovács Ákos talál be. Swanston büntetői jók. 90-78.

• 19:25:39

Új esemény

Vojvoda keze sül el távolról, majd Tóth eredményes közelről, plusz büntető. 96-78.

• 19:27:53

Új esemény

Eilingsfeld duplája vezeti fel az utolsó percet, mindkét csapatnál már a cseresor van a pályán. 98-78.

• 19:29:35

Új esemény

Eilingsfeld büntetői után eléri a 100 pontot az ASE, ugyanő még zsákol is egyet. 102-78.

• 19:30:03

Új esemény

Szőke kosarával ér véget a mérkőzés, 102-80 a végeredmény.

• 19:30:39

Új esemény

Az utolsó negyedben érthetetlen okból kifolyólag összeestünk és kiütéses vereséget szenvedtünk.