Eger - Kaposvári Rákóczi2013. Április 20. 15:34

• 15:34:30

Köszöntöm az olvasókat, hamarosan kezdődik a Rákóczi mérkőzése a bajnokság sereghajtója ellen! Szurkoljon velünk!

• 16:03:12

A Honvédtól elszenvedett hazai vereség után mindenképpen szeretne pontokat szerezni Kaposvár.

• 16:07:46

Veizer Roland sípjelére elkezdődött az összecsapás!

• 16:10:32

Az egri csapat 15 mérkőzés óta nyeretlen, reméljük nem ma szakad meg ez a sorozat..

• 16:12:25

Nem sokáig váratott magára az első sárga lap, Safaric buktatásáért Kabele kapta a 3. percben.

• 16:12:55

A Rákóczi kezdőcsapata: Hajdúch - Okuka, Hegedűs, Kovács, Jánvári - Pedro, Safaric, Balázs, Pavlovic, Oláh - Waltner

• 16:17:53

Az Eger összeállítása: Sztankó - Balog, Mecinovic, Koné - Farkas, Preklet, Kabele, Koós, Buacs - Németh, Horváth

• 16:19:34

Az egri csapat 12 ponttal áll az utolsó helyen, míg a Rákóczi 29 ponttal a 12. pozícióban található.

• 16:23:33

A 13.percben Safaric ívelt középre egy szabadrúgást, amit Pavlovic fejjel csúsztatott kapura, Sztankó azonban a helyén volt.

• 16:28:03

Örömteli, hogy a Kaposvár kispadján sérülése után helyett kapott Addo is.

• 16:34:05

A mérkőzés első fele eseménytelenül telt el, a kapusoknak egyenlőre még nem kellett összekoszolniuk a szerelésüket..

• 16:37:54

Waltner Róbert 300. NB I-es mérkőzésén szerepel, kívánjuk hogy góllal ünnepelje ezt a szép jubileumot!

• 16:44:06

A 34. percben a hevesiek megszerezték a vezetést. A gólszerző Farkas Ádám. 1-0

• 16:46:44

Farkas 22 méterről végezhetett el szabadrúgást, amit a jobb felső sarokba csavart, Hajdúch nem ért oda.

• 16:56:28

A 44. percben sajnos Kovács Olivér megsérült, nem tudja folytatni a játékot, a helyére Addo érkezik.

• 16:57:02

Hegedűs Dávid kapott sárga lapot kezezésért, majd a bíró le is fújta az első félidőt.

• 16:58:11

Az Eger csapata vezet 1-0-ra a szünetben, sokkal jobb játékra lesz szüksége a Rákóczinak, ha szeretne három pontot szerezni.

• 17:07:14

Elkezdődött a második félidő.

• 17:11:31

Az már biztos, hogy nem ismétlődik meg az őszi eredmény, akkor 0-0 lett a két csapat összecsapása.

• 17:18:09

A 47.percben Waltner lőtt mellé 6 méterről Pavlovic beadása után.

• 17:21:20

Az 52.percben nagy esélyt kaptunk. Kabele rúgta meg Jánvárit, amiért megkapta második sárga lapját, ezért ugye piros jár.

• 17:22:16

Az biztos, hogy így Kabelének lesz melegvíze az öltözőben..

• 17:23:27

Addo is besárgul az 55.percben.

• 17:28:11

Az 58.percben Vrucina érkezik Jánvári helyére a minél offenzívebb játék érdekében.

• 17:29:08

A 61.percben Hajdúch fogja biztosan Németh Norbert 16 méteres lövését.

• 17:29:57

Vrucina majdnem egyenlít a 64.percben! 25 méteres szabadrúgását Sztankó csak a kapufa segítségével tudta hatástalanítani.

• 17:41:21

A 67. percben Oláh játszotta magát szabadra a 16-oson belül, 7 méterről leadott lövése a kapufán csattant. Nincs szerencsénk..

• 17:42:07

Az újabb egri sárga lap birtokosa Buacs a 75. percben.

• 17:42:35

A 77. percben Albert váltja Némethet a hazaiaknál.

• 17:43:47

Alig negyed órája maradt a Kaposvárnak arra, hogy az emberelőnyét gólra illetve gólokra váltsa.

• 17:49:05

A 79. percben újabb csatárt vet be Prukner László. Safaricot Haruna váltja, reméljük gólt is hozott magával a kispadról..

• 17:50:20

Koós ment el a jobb oldalon a 82.percben, beadására Horváth érkezett és pörgetett fölé 5 méterről.

• 17:50:57

Pedro kapott sárgát a 83.percben reklamálásért.

• 17:54:39

A 85.percben egy egri kontrát fejezett be Koós. A gólszerző, Farkas beadását lőtte 13 méterről a kapu mellé.

• 17:57:22

Csere hazai oldalon. Palásthy váltotta Horváthot a 89. percben. Nagyon közel a meccs vége..

• 17:59:12

A 91. percben jön az újabb időhúzó csere: Koós helyett Zvara a pályán.

• 18:00:40

Véget ért a találkozó, az Eger 15 meccses nyeretlensége sajnos a Rákóczi ellen fejeződik be. Egri Fc - Kaposvári Rákóczi 1-0

• 18:02:12

Szinte egy teljes félidőt emberelőnyben játszhattunk, ennek ismeretében még fájóbb ez a vereség..