Kaposvári Rákóczi - FGSZ Siófok2012. Október 18. 15:29

Szurkoljon velünk percről-percre október 20-án szombaton 16.00 órától!

• 15:53:01

Köszöntöm az olvasókat, a kéthetes bajnoki szünet után jöhet a megyei rangadó!

• 15:53:35

A kaposváriak nagy gondban: három csatárunk sem lehet ott a pályán. Vrucina eltiltását tölti, Waltner sérülése után lábadozik, és Oláh

• 15:53:41

sincs rendben.

• 15:54:38

A Rákóczi összeállítása: Hajdúch - Okuka, Bank, Hegedűs, Jánvári - Kovács O., Safaric, Horváth T., Pavlovic - Haruna, Balázs B.

• 15:55:23

A Siófok tizenegye: Kurucz - Mogyorósi, Fejes, Egerszegi, Dajic, Sipos, Pál Sz., Fodor M., Deák, Gál A., Zamostny.

• 15:58:02

A játékvezető Vad II István.

• 15:58:24

Remek az idő, két, két és félezren a lelátón.

• 16:01:54

A Rákóczi kezdte a mérkőzést.

• 16:09:49

Szolid mezőnyjáték a pályán, a Rákóczi szeretné átvenni az irányítást.

• 16:12:56

A 11. percben, Dajic kezezése után szabadrúgást lőhetett a Rákóczi. Kovács O. 28 méterről, középről fölé lőtt.

• 16:14:50

A 13. percben, kapu előtti kavarodás után haruna lőtt középről, 11 méterről, de a kapust találta telibe.

• 16:16:12

A 14. percben Dajic került helyzetbe, jobbról, 8 méterről lőtt, Hajdúch lábbal védett.

• 16:20:10

A 19. percben Mogyorósi kapott sárga lapot.

• 16:21:52

A 20. percben Fodor is besárgult.

• 16:25:47

Kovács Olivér került gólhelyzetbe, de ez a lehetőség is kimaradt.

• 16:29:55

A 28. percben megvillant a Siófok, Hajdúch védett nagyot.

• 16:32:49

A siófoki kapus nem kapkodja el a kirúgásokat...

• 16:33:13

A Siófok az első 10 fordulóban mindössze 3 pontot szerzett.

• 16:35:52

A 34. percben Kovács Olivért állították meg a tizenhatoson belül. Tizenegyes helyett azonban a kaposvári játékos kapott sárga lapot.

• 16:36:42

A 35. percben Balázs B. kapott sárga lapot.

• 16:38:36

A hatodik sárgát a siófoki Sipos kapja.

• 16:40:33

A 39. percben Okuka jobb oldali beadása után Kovács O. fejelt, a siófokiak a kapu torkában szabadítottak fel.

• 16:41:25

A 40. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi.

• 16:41:52

Pavlovic tette jobbról középre a labdát, a túloldalon érkező Kovács Olivér pedig ballal, hat méterről a kapu jobb oldalába passzolt. 1-0.

• 16:47:08

Bankot kellett ápolni. 1 perc a hosszabbítás.

• 16:50:43

Vége az első félidőnek.

• 17:01:19

Kezdődik a második félidő.

• 17:02:35

A 46. percben, jobb oldali szöglet után Pál Sz. pörgetett 5 méterről fölé.

• 17:10:41

Az 54. percben Okuka tette középre a labdát, haruna lemaradt róla, a visszafutó Mogyorósi önfeláldozó vetődéssel mentett szögletre.

• 17:11:42

Az 55. percben Balázs B. tört be balról a tizenhatoson belülre, de végül Kurucz kapus kezébe lőtte a labdát.

• 17:18:47

A 62. percben Kovács Olivér szerzett labdát, majd balról középre passzolt, Pavlovic pedig 16 méterről fölé lőtt.

• 17:20:18

Haruna helyett Mustapha a pályán a 64. percben.

• 17:23:34

A 67. percben Dajic kapott sárga lapot.

• 17:32:04

Megvan a második gól!

• 17:32:38

A 71. percben a csereként beállt Mustapha kapott labdát a kapu előterében, és két csel után két lépésről a hálóba passzolt. 2-0.

• 17:36:29

A 80. percben már három góllal vezet a Kaposvár.

• 17:36:52

Safaric vezette a labdát a bal oldalon, amjd középre ívelt, Mustapha pedig 7 méterről a kapuba fejelt. 3-0.

• 17:49:09

Vége a mérkőzésnek, magabiztos és megérdemelt a Rákóczi győzelme a Siófok ellen.