Honvéd - Kaposvári Rákóczi2012. Szeptember 21. 09:49

Új esemény

Kövesse velünk percről-percre a mérkőzést szeptember 22-én szombaton 16 órától!

• 15:59:46

Új esemény

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat. Ma gólt és pontot is szerezne a Rákóczi a Honvéd otthonában.

• 15:59:52

Új esemény

Így legyen!

• 16:00:20

Új esemény

Jó hír, hogy remek az idő, illetve, hogy visszatért a Rákócziba Vrucina, miután letöltötte eltiltását.

• 16:01:50

Új esemény

A Rákóczi összeállítása: Hajdúch - Okuka, Bank, Zámbó, Pavlovic - Pedro, Safaric, Balázs B. - Oláh, Haruna, Vrucina.

• 16:02:15

Új esemény

A játékvezető Iványi Zoltán. A Honvéd 5., a Kaposvár 11. a tabellán.

• 16:04:49

Új esemény

A Honvéd kezdőcsapata: Kemenes - Lovric,Debreceni, Ignjatovic, Baráth - Hidi, Diarra, Johnson, Ivancsics - Diaby, Délczeg.

• 16:05:17

Új esemény

Elkezdődött a meccs, a Honvéd feketében, a Rákóczi fehér-zöldben.

• 16:10:24

Új esemény

Ismerkedés, barátkozás az első percekben.

• 16:12:11

Új esemény

Valamivel bátrabb, kezdeményezőbb a Rákóczi. Az 5. percben Safaric lőhetett szabadrúgást, de a labda levágódott a sorfalról.

• 16:12:40

Új esemény

A 6. percben Diaby lőtt 5 méterről, éles szögből, a védők blokkolták a lövést.

• 16:19:11

Új esemény

Jól zár a kaposvári védelem, így egyelőre minden a tervek szerint alakul.

• 16:24:35

Új esemény

A 14. percben kimaradt az eddigi legnagyobb helyzet: Haruna lőtt 14 méterről az oldalhálóba.

• 16:25:16

Új esemény

A 18. percben balról szállt középre a labda, Ivancsics hat méterről fejelt, Hajdúch kapus bravúrral hárított.

• 16:26:58

Új esemény

A 21. percben megszerezte a vezetést a Honvéd.

• 16:27:23

Új esemény

Diaby gurított jobbról középre, Diarra pedig közelről a jobb sarokba passzolt. 1-0

• 16:33:17

Új esemény

A kaposváriak nem estek össze a gól után, az imént kiharcoltak egy szögletet, de a hazai védők felszabadítottak.

• 16:33:52

Új esemény

A 27. percben Zámbó kapott sárga lapot.

• 16:35:26

Új esemény

Ivancsics végzett el szabadrúgást a tizenhatos sarkától, és mellé lőtt.

Új esemény

És még nincs vége: itt a harmadik hazai gól.

• 16:44:32

Új esemény

A 33. percben a kaposvári védők nem tudtak felszabadítani, Délczeg csapott le a labdára, és 10 méterről a kapuba helyezett. 3-0

• 16:46:17

Új esemény

Potyognak a gólok a Bozsik-stadionban, de végre a mieink is betaláltak.

• 16:47:06

Új esemény

A 40. percben Zámbó négy méterről fejelt a jobb sarokba. 3-1

• 16:49:06

Új esemény

A 41. percben Diaby passza után Ivancsics lőtt 15 méterről, a labda a felsőlécről vágódott vissza a mezőnybe.

• 16:50:03

Új esemény

Íme, az ötödik gól, de ez megint a hazaiaké...

• 16:51:32

Új esemény

A 44. percben ismét hibázott a somogyiak védelme, Diarra középre adott, Ivancsics pedig 12 méterről az üres kapuba gurított. 4-1.

Új esemény

Nagy érdeklődéssel várjuk, hogyan teljesít majd a folytatásban a Kaposvár...

• 17:07:13

Új esemény

A 47. percben Ivancsics lőtt ballal mellé, egy perccel később pedig Oláh durrantott fölé.

• 17:16:29

Új esemény

Az 51. percben Marshall vette célba a kaput 16 métetrről, de a lövés szerencsére célt tévesztett.

• 17:18:21

Új esemény

Az 57. percben Hidi 17 méteres lövését védte Hajdúch.

• 17:25:59

Új esemény

Hosszú eseménytelen időszak után újabb hazai gól...

• 17:27:38

Új esemény

A 66. percben hibázott a somogyi védelem, Vécsei pedig 17 méterről a bal sarokba lőtt. 5-1.

• 17:28:15

Új esemény

A 69. percben Vrucina helyett Mustapha a pályán.

• 17:36:04

Új esemény

Eseménytelen játék, tulajdonképpen érthető, mert minden eldőlt...

• 17:37:32

Új esemény

A 75. percben szépített a kaposvári együttes.

• 17:38:00

Új esemény

Balázs Benjamin használta ki a kispesti védők figyelmetlenségét, és a kapu bal oldalába gurított. 5-2

• 17:45:36

Új esemény

A 86. percben újabb gólt szerzett a Kaposvár!

• 17:46:45

Új esemény

Balázs Benjámin bal oldali beadását Haruna fejelte Debreceni András mellett a jobb alsó sarokba. 5–3