Kaposvári Rákóczi - Siófok NB I-es labdarúgó mérkőzés2012. Március 24. 15:44

• 15:44:40

Szurkoljon velünk!

• 16:55:45

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat, néhány perc múlva indul a somogyi futballrangadó!

• 16:56:41

A Rákóczi összeállítása: Hajdúch - Okuka, Zsók, Graszl, gujic - Horváth T., Addo - Bőle, Mustapha, Safaric - Grumic.

• 16:57:42

A Siófok csapata: Heinrich - Mogyorósi, Fehér, Fejes, Melczer - Egerszegi, Simon A., Kecskés, Pál Sz. - Nyári, Haraszti.

• 17:03:41

A kezdőrúgást a Rákóczi egykori kapusa, Hegedűs Péter végzi el.

• 17:04:00

Fehérben a Rákóczi, kékben a Siófok, az első percekben a mezőnyben pattog a labda.

• 17:05:29

A 4. percben safaric tette jobbról középre a labdát, heinrich kapus meglepődött, de végül elpattant a gólvonal elől a játékszer.

• 17:06:18

Az 5. percben Melczer kapott sárga lapot.

• 17:16:00

Minden egyes ütközést nagy felhördülés követ, a játékvezető szeretné megfékezni az indulatokat már az elején.

• 17:16:24

A 15. percben Mustapha lőtt középről, 18 méterről, és alig tévesztette el a jobb sarkot.

• 17:16:49

Jó az iram, nagy a küzdelem. A Rákóczi veszélyesebb, de néhány eladott labda borzolja a kedélyeket.

• 17:18:22

A 17. percben gyors és pontos bal oldali támadás végén Melczer tette középre a labdát, Nyári pedig az elmélázó kapus mellett 3 méterről a

• 17:18:31

kapu bal oldalába fejelt. 0-1.

• 17:18:49

A 18. percben Pál szabolcs helyett Heffler a pályán.

• 17:19:47

Szinte a semmiből szerzett gólt a Siófok...

• 17:21:03

A 20. percben újabb védelmi hiba után Haraszti lőtt 5 méterről a kaposvári kapuba. 0-2.

• 17:22:25

Nehéz helyzetbe került a Kaposvár.

• 17:25:48

A 25. percben Fehér életveszélyesen fejelte haza a labdát, de a kapus résen volt, így nem született öngól...

• 17:26:41

A 26. percben Okuka kapott sárga lapot.

• 17:29:25

A 28. percben simon A. maradt teljesen üresen a tizenhatoson belül, két csel után lőtt, a labda kis híján a bal alsó sarokban kötött ki.

• 17:29:37

Addo turbánnal a fején jött vissza a gyepre.

• 17:38:08

A Siófok kényelmesen labdázgat, a kaposváriakat láthatóan megfogta a két gól.

• 17:38:24

Érik a zakó: a 36. percben újabb gólt szerzett a Siófok...

• 17:38:44

Egy pontos vendégkontra után Melczer lőtt 8 méterről a kapu közepébe. 0-3.

• 17:49:12

Időközben az indiszponált Gujic elhagyta a pályát, Haruna állt a helyére.

• 17:49:43

Vége az első félidőnek, a hazai nézők füttyel fejezték ki nemtetszésüket.

• 18:01:15

A Rákóczi kezdte a második félidőt.

• 18:04:52

A 48. percben Haruna ugrott ki, majd esett el a tizenhatoson belül, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

• 18:07:07

A Siófoknak nem sürgős...

• 18:09:18

Az 54. percben Addot Bebeto váltja.

• 18:10:51

Az 55. percben Kecskés csavarta el a labdát a kaposvári kapu előtt 16 méterről.

• 18:12:17

Az 56. percben safaric 30 méterről, szabadrúgásból szinte kilőtte a labdát a stadionból. (Fütty.)

• 18:12:44

Az 57. percben szépített a Rákóczi!

• 18:14:01

Haruna és Mustapha küzdötte be magát a tizenhatoson belülre, majd a csereként beállt Bebeto elé pattant a labda, aki 10 méterről a kapu

• 18:14:48

jobb sarkába lőtt. 1-3.

• 18:34:27

Úgy tűnik, visszajött a meccsbe a csapat.

• 18:34:57

A 67. percben Bőle szabadrúgása után Graszl fejelt 5 méterről, Heinrich hihetetlen bravúrral, lábbal mentette meg kapuját a góltól

• 18:35:03

A 73. percben Safaric szabadrúgása után Bebeto fejelt 6 méterről a kapu mellé.

• 18:35:15

A 74. percben Safaric adott szép labdát Harunának, aki áthámozta magát két védőn, majd 15 méterről a kapu közepébe továbbított. 2-3.

• 18:35:31

Horváth T. helyett Hegedűs a pályán.

• 18:35:51

Ez a félidő a miénk, a közönség is űzi-hajtja a fiúkat. Három csatárral rohamozzuk a kaput.

• 18:36:35

Sőt, most már négyen elől...

• 18:37:06

Grumic, Mustapha, Haruna és Bebeto. Safaric próbálja őket jó labdákkal tömni.

• 18:53:12

Még 7 perc a rendes játékidőből.

• 18:53:30

Végig rohamozta az utolsó perceket a Kaposvár, de nem sikerült újabb gólt szerezni.

• 18:55:48

Vége a mérkőzésnek. Oda a hazai veretlenség, és a Siófok szerezte meg a bennmaradás szempontjából fontos három pontot.