Kaposvári Rákóczi - DVSC-TEVA NB I-es labdarúgó mérkőzés2011. Szeptember 19. 20:08

A közvetítésnek vége

• 20:08:12

Új esemény

Szurkoljon velünk percről-percre online, 2011. szeptember 24-én szombaton, 15.00 órától!

• 14:52:19

Új esemény

Köszöntöm a sportbarát olvasókat.

• 14:52:45

Új esemény

A Rákóczi a listavezető ellen folytatja szereplését, és nagyon ránk férne egy bravúr...

• 14:53:10

Új esemény

A kaposváriak összeállítása: Hajduch - Okuka, Bank, Graszl, Jánvári - Hegedűs, Pedro - Pavlovic, Kulcsár K., Balázs B. - Alexeev

• 14:53:55

Új esemény

A DVSC kezdő tizenegye: Novakovic - Nagy Z., Simac, Mijadinoski, Korhut - Bódi, Varga J., Illés Gy., Bouadla - S. Nikolic, Coulibaly.

• 15:01:03

Új esemény

A kezdőrúgást az MTV kaposvári származású műsorvezetője, D. Tóth Kriszta végzi el.

• 15:03:32

Új esemény

A Loki kezdte a mérkőzést.

• 15:04:33

Új esemény

Az 1. percben Hegedűs ijesztett rá a Lokira egy 30 méteres lövéssel, de eltévesztette a kaput.

• 15:05:59

Új esemény

Jó iramban kezdődik a csata, de sok az eladott labda.

• 15:07:15

Új esemény

Az 5. percben Illés került helyzetbe, de a tizenhatoson belül szögletre ztisztáztunk előle.

• 15:10:31

Új esemény

A 7. percben Kulcsár bal ioldali szöglete után Graszl fejelt 7 méterről, a kapus védett.

• 15:11:58

Új esemény

A 8. percben Hegedűs kétszer is gólt szerezhetett volna: előbb a kapufára fejelt, majd a kipattanót kis híján a bal alsóba lőtte, de végül

• 15:12:07

Új esemény

szögleztre mentettek a vendégek.

• 15:13:46

Új esemény

A 11. percben Coulibaly fejelt 8 méterről mellé.

• 15:14:46

Új esemény

Még ugyanebben a percben Coulibaly került ziccerbe, de hajduchba lőtt.

• 15:17:48

Új esemény

Kicsit megnyugodtak a fiúk az elmúlt percek nagy hajtása után.

• 15:21:48

Új esemény

Illés passza után Coulibaly a kapufát találta telibe de a játékvezető menet közben lefújta az akciót.

• 15:23:02

Új esemény

A Rákóczi legújabb korio történelmében (2004 óta) még egyszer sem sikerült megverni a Lokit. Épp itt az ideje...

• 15:26:11

Új esemény

Varga J. kapott sárga lapot a 22. percben.

• 15:31:18

Új esemény

A 28. percben Balázs, Kulcsár, Pavlovic volt a labda útja, de a beadás után Novakovic kaparintotta meg a játékszert.

• 15:34:47

Új esemény

A 32. percben Pedro lőtt 35 méterről, Novakovic védett.

• 15:35:24

Új esemény

Egy perccel később Coulibaly passza után Nikolic lőtt jobbról, ballal a kapu fölé.

• 15:39:08

Új esemény

A 36. percben labdát szereztek a debreceniek, de Coulibaly elől szépen mentett Hajduch.

• 15:41:23

Új esemény

A 38. percben Nikolic lőtt 30 méterről, Hajduch magához ölelte a labdát.

• 15:42:25

Új esemény

Többet és veszélyesebben támad ezekben a percekben a Loki.

• 15:46:50

Új esemény

Egy támadáson belül Kulcsár, Balázs és pavlovic is célba vehette a debreceni kaput, de egyikük sem járt sikerrel.

Új esemény

A 49. percben Illés baloldali beadása után Bódi fejelt 8 méterről a kapufa mellé.

• 16:09:04

Új esemény

Az 51. percben Balázs B. vette célba a kaput a tizenhatos bal sarkáról, és alig tévesztette el a bal felső sarkot.

• 16:12:51

Új esemény

Az 55. percben Korhut emelése után Illés lőtt balról, éles szögből kapura. Hajduch bravúrral védett.

• 16:15:33

Új esemény

Cserél a Rákóczi. Az. 57. percben Hegedűst Haruna váltja.

• 16:21:11

Új esemény

A 63. percben Bouadla bal oldali beadása után Nikolic ollózott, Hajduch szépen védett.

• 16:21:53

Új esemény

A közönség egy emberként szidja a játékvezetőt.

• 16:25:07

Új esemény

A 67. percben Alexeev helyett Jawad lép pályára a kaposvári együttesben.

• 16:26:27

Új esemény

A 69. percben Illés kapott sárga lapot.

• 16:27:57

Új esemény

A 70. percben Kulcsár bal oldali szabadrúgása után Novakovic tenyerelte szögletre a labdát.

• 16:30:58

Új esemény

Cserél a Debrecen is, a 72. percben Bódi helyett Kulcsár T. lép pályára.

• 16:31:35

Új esemény

A 74. percben Graszl helyett Mudresa a pályán.

• 16:35:33

Új esemény

Illés helyett Yannick kap lehetőséget a debreceni csapatban a 77. percben.

• 16:37:13

Új esemény

A 79. percben Haruna lőtt 16 méterről laposan a jobb sarok mellé.

• 16:37:46

Új esemény

A 80. percben vezet a Kaposvár!

• 16:38:35

Új esemény

Balázs B. nagyszerű jobboldali beadása után Haruna fejelt 6 méterről, középről a kapu jobb oldalába.

• 16:38:50

Új esemény

1:0

• 16:40:27

Új esemény

A 81. percben Mudresa kis híján öngólt fejelt, a labda a kapufát érintve hagyta el a játékteret.

• 16:48:22

Új esemény

3 perc hosszabbítás következik.

• 16:50:30

Új esemény

A 91. percben Yannick esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig tizenegyest adott... Coulibaly állt a labda mögé, és magabiztosan