Diósgyőr - Kaposvári Rákóczi2011. Szeptember 14. 17:34

• 17:34:09

Szurkoljon velünk percről-percre, online szeptember 16-án, pénteken 18 órától a Diósgyőr - Kaposvári Rákóczi mérkőzésen!

• 17:58:54

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat. A Diósgyőr - Kaposvár mérkőzéssel startol a labdarúgó NB I. 9. fordulója.

• 18:00:32

A Kaposvár kezdőcsapata: Hajduch - Okuka, Bank, Zsók, Jánvári - Hegedűs, Pedro - Pavlovic, Safaric, Balázs B. - Peric.

• 18:01:04

A cél a szezon első idegenbeli pontjának megszerzése az újonc otthonában.

• 18:01:25

A játékvezető Oláh Gábor.

• 18:12:04

A Kaposvár kezdte a mérkőzést, mintegy hatezren figyelik a mérkőzést.

• 18:18:58

A 9. percben helyzetbe hozta magát a házigazda: Gallardo indította Tiszát, aki lefordult a védőjéről, 15 méterről lőtt, Hajduch védett.

• 18:19:50

A 11. percben megszerezte a vezetést a hazai együttes.

• 18:20:46

Tisza jobb oldalról emelte át a labdát a túloldalra, Arze fejese után a védőkről lecsorgott a labda, Lippai pedig 15 méterről, laposan a

• 18:20:56

kapu bal oldalába lőtt. 1-0.

• 18:24:54

A 16. percben Safaric 24 méteres szabadrúgása után a hazai kapus lábbal hárított.

• 18:27:37

Három perccel később Balázs B. játszotta magát tisztára a bal oldalon, majd 20 méterről fölé lőtt.

• 18:34:02

A 21. percben Carreno 15 méteres lövését védte Hajduch kapus.

• 18:34:50

Egy perccel később újra a hazaiak előtt adódott lehetőség, Gohér 24 méteres szabadrúgása kerülte el a kaput.

• 18:41:52

Mezőnyjáték a pályán, hiányoznak a helyzetek.

• 18:48:38

A 38. percben Budovinszky végzett el szabadrúgást 20 méterről, de a bal kapufa mellé lőtt.

• 18:49:22

A 39. percben Vadász lőtt 13 méterről, estében Hajduch kezébe.

• 18:54:18

Vége az első félidőnek.

• 19:11:52

Elkezdődött a második félidő.

• 19:13:18

Az 50. percben Safaric próbálkozott 22 méterről, de nem találta el a kaput.

• 19:17:07

Az 53. percben növelte előnyét a Diósgyőr.

• 19:18:02

Arze vitte fel a labdát, majd Carrenohoz passzolt, aki visszatette elé a labdát. Arze ezután középről balra cselezte magát, majd 10 méterről

• 19:18:19

a kapu bal oldalába lőtt. 2-0.

• 19:19:17

A gól után Safaric helyett Kulcsár K. lépett pályára.

• 19:24:56

A 61. percben Lippai 28 méterről próbálkozott lövéssel, a kapu jobb oldala felé tartó labda egy védőről pattant szögletre.

• 19:29:48

A 66. percben szépített a Rákóczi.

• 19:30:51

Kaposvári bedobás után a hazaiak nem tudtak felszabadítani. Perichez került a labda, aki 14 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 2-1.

• 19:33:06

Milan Perics nyolcadik gólját szerezte kilencedik bajnokiján ebben az idényben, ezzel vezeti a góllövőlistát.

• 19:44:21

A 75. percben Tisza kapott jó labdát a tizenhatoson belül, majd fordulásból egy védőbe lőtt.

• 19:51:23

A 81. percben Menougong lőtt 22 méterről a kapu mellé.

• 19:52:07

Erősíti a támadó-szekciót a Kaposvár: a 83. percben Hegedűst a moldáv válogatott támadó, Alexeev váltotta.

• 19:53:00

3 perc a hosszabbítás.

• 19:56:21

A 93. percben egy kaposvári kontra végén Alexeev lőhetett kapura 14 méterről, de Farkas B. óriási bravúrral szögletre mentett.