Kaposvári Rákóczi - Paks2011. Augusztus 26. 15:42

Szurkoljon velünk szombaton 19 órától!

• 19:00:48

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat.

• 19:01:17

Másodperceken belül kezdődik a labdarúgó NB I. zöld-fehér rangadója, a Kaposvár - Paks derbi.

• 19:02:22

A Rákóczi összeállítása: Hajduch - Pavlovic, Graszl, Zsók, Jánvári - Pedro, Hegedűs - Balázs B., Safaric, Alexeev - Peric.

• 19:02:33

A hazaiak kezdték a mérkőzést.

• 19:03:51

A Paks összeállítása: Csernyánszki - Heffler Z., Éger, Gévay, Báló - Sipeki, Sifter, Bartha, Heffler N. - Hrepka, Magasföldi..

• 19:09:27

Egyelőre nem lehet panasz az iramra, ráadásul a Rákóczi birtokolja többet a labdát.

• 19:14:07

Előbb Peric, majd Alexeev elől mentettek a paksi védők. Fölényben a Kaposvár.

• 19:18:29

Sipeki lőtt 22 méterről csúnyán fölé a 17. percben.

• 19:23:44

A 21. percben Magasföldi végzett el szabadrúgást balról, 20 méterről. A jobb alsó sarokba tartó labdát bravúrral tolta szögletre Hajduch.

• 19:26:13

Többet támad a Rákóczi, de hiba csúszik a támadások befejezésébe.

• 19:26:42

Eltünt a Nap a főlelátó mögött, így kezd elviselhető lenni az időjárás. Reméljük, a beharangozott vihar nem ér ide a meccs végéig...

• 19:30:22

A vendégek is beleerősítettek az elmúlt pervcekben, így oda kell figyelnünk.

• 19:31:51

A 30. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi!

• 19:32:39

Balázs B. jobb oldali beadása után Alexeev közeli lövését még bravúrral védte Csernyánszki, a túloldalon érkező Peric azonban 4 méterről a

• 19:32:45

kapuba lőtt. 1-0.

• 19:34:09

A 32. percben Magasföldi újabb szabadrúgását védte Hajduch.

• 19:34:22

A 32. percben újabb gólt lőtt a Kaposvár.

• 19:34:56

Alexeev 17 méterről lőtt kapura, a lapos lövésbe Peric tette bele a lábát, és a labda a kapu bal oldalában kötött ki. 2-0.

• 19:41:05

A 39. percben Bartha esett el a tizenhatoson belül, a játékvgezető meglepetésre tizenegyest adott a Paksnak.

• 19:42:09

Éger gyenge, bal alsó sarokra tartó lövését magabiztosan védte Hajduch kapus

• 19:43:11

Lélektanilag angyon fontos pillanat volt ez, reméljük, élünk vele.

• 19:48:10

Vége az első félidőnek, taps búcsúztatja a fiúkat.

• 20:00:15

Elkezdődött a második félidő.

• 20:02:16

A 48. percben jobb oldali szöglet után Sifter fejelt 6 méterről a bal kapufa mellé.

• 20:06:05

Sipeki taglózta le Hegedűst az 51. percben, villant a sárga lap.

• 20:07:21

Az 53. percben safaric hozta fel ígéretesen a labdát, majd Pedrohoz továbbított, aki 24 méterről fölé lőtt.

• 20:08:10

Az 54. percben Peric lőtt fordulásból, 8 méterről a kapus kezébe.

• 20:08:53

Egy perccel később Pavlovic jobb oldali beadása után peric lőtt a kapu torkából fölé.

• 20:09:42

Az 54. percben Alexeev kapott sárga lapot utánrúgásért.

• 20:10:14

Az 56. percben szépített a Paks.

• 20:10:38

Sipeki hozta remek labdával helyzetbe Kiss Tamást, aki 14 méterről, középről a léc alá lőtt. 2-1.

• 20:13:47

Az 59. percben Jánvári lőtt balról, éels szögből, 15 méterről, a paksi kapus szögletre mentett.

• 20:17:03

A mezőnyben gyűri egymást a két csapat.

• 20:20:38

A 66. percben alexeev lőtt 22 méterről, ballal, a labda egy védőről pattant szögletre.

• 20:23:50

A 69. percben egyenlített a vendéggárda.

• 20:24:20

Kiss Tamás adta be balról a labdát, Bartha pedig 8 méterről, középről a kapuba fejelt. 2-2.

• 20:25:41

A 71. percben újra előnyt szerzett a Kaposvár.

• 20:26:55

Balázs B. kapott remek labdát a tizenhatoson belül, amjd 13 méterről kilőtte a bal felső sarkot. 3-2l.

• 20:27:14

A kaposvári utánpótlás válogatott széleső ezután túlzott gólörömért sárga lapot kapott.

• 20:30:20

Lendületben a Kaposvár. Jobb oldali beadás után Alexeev fejelt 6 méterről fölé.

• 20:30:34

Közben Hegedűst Kulcsár váltja a hazai együttesben.

• 20:31:59

Eleredt az eső...

• 20:36:58

A 82. percben Alexeev helyén Grumic a pályán.

• 20:39:58

A 85. percben Balázs B. cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd Gévay a földre vitte. Berke játékvezető megadta a jogos tizenegyest.

• 20:40:09

Közben Pedro ápolása miatt áll a játék.

• 20:41:02

Safaric a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 4-2.

• 20:48:05

A 89. percben Böde tört be a tizenhatoson belülre, és első lövését még védte Hajduch, másodjára azonban a hálóba talált. 4-3.

• 20:49:17

És még nem volt vége: a 91. percben jobb oldali szöglet után Sifter fejelt a kapufa segítségével 8 méterről a hálóba. 4-4.

• 20:49:49

Ez a végeredmény, bosszantó az újabb hazai döntetlen. Ezúttal kétszer is két góllal vezettünk...