Kaposvári Rákóczi - Újpest 2011. Augusztus 14. 17:42

Szurkoljon velünk!

• 17:47:18

Köszöntöm az olvasókat a Rákóczi stadionból.

• 17:48:29

A Rákóczi a gól és pont nélkül álló Újpestet fogadja a bajnokság 5. fordulójában.

• 17:49:25

A hazai összeállítás: Hajdúch - Okuka, Bank, Zsók, Mudresa - Hegedűs, Pedro - Pavlovic, Kulcsár K., Balázs B. - Peric.

• 18:04:25

A Rákóczi kezdte a mérkőzést. Nagy a meleg, csaknem hátromezren figyelik a meccset.

• 18:09:04

Az első öt percben abszolút semmi nem történt a gyepen.

• 18:12:02

A 6. percben Egerszegi buktatta a tizenhatoson belül Balázst, Berger játékvezető pedig azonnal a büntetőpontra mutatott.

• 18:12:28

Peric állt a labda mögé, és magabiztosan lőtt a kapu bal oldalába. 1-0.

• 18:15:00

A 11. percben Peric végzett el szabadrúgást 25 méterre az Újpest kapujától, de csúnyán fölé lőtt.

• 18:21:37

A 18. percben, jobb oldali beadás után Mudresa csúsztatott 9 méterről a jobb kapufa mellé.

• 18:27:41

A kaposváriak uralják a játékot, az ő akaratuk érváényesül a pályán.

• 18:29:11

Cserélt az Újpest, a 25. percben Fehért Szokol váltotta.

• 18:32:44

A 29. percben Simon K. adta jobbról középre a labdát, rajczi tiszta helyzetben, 8 méterről mellé fejelt.

• 18:36:54

A 30. percben emberelőnybe került a Rákóczi. Az öt perccel korábban, csereként beállt Szokol utolsó emberként állította meg a kitörő Balázst

• 18:37:18

így villant a piros lap. A szabadrúgást Kulcsár végezte el, de elakadt a sorfalban a labda.

• 18:39:27

A 36. percben Kulcsár beadása után Hegedűs fejelt 6 méterről, Balajcza nagy bravúrral tolta szögletre a labdát.

• 18:41:20

A 38. percben Rajczi tette Böőr elé a labdát, aki 20 méterről mellé lőtt.

• 18:47:13

A 43. percben az Újpest addig-addig passzolgatott a Rákóczi térfelén, amíg Rajczi elé került a labda, az 5 méteres perdítést Hajdúch fogta.

• 18:48:53

Vége az első félidőnek.

• 18:59:57

A spanyol megfigyelők egyelőre azzal lehetnek elégedettek, hogy Peric ma is szerzett már gólt.

• 19:02:46

Elkezdődött a második félidő.

• 19:04:05

A 46. percben egyenlített az újpest. Vendégtámadás végén Hajduch még bravúrral védett egy lövést, Dvorshák azonban két lépésről a léc alá

• 19:04:12

lőtt. 1-1.

• 19:05:40

Ez volt az újpestiek első gólja a bajnokságban!

• 19:06:33

A 49. percben Mudresát Jánvári váltja a Rákócziban.

• 19:12:30

Az 55. percben Böőr szép szóló után 20 méterről fölé bombázott.

• 19:12:56

A második félidőben aktívabb az Újpest. Jót tett nekik a szünet, a szurkolóiak hangja is megjött.

• 19:13:15

Válaszként Pavlovic beadása után Peric fejelt 5 méterről mellé.

• 19:19:49

A 63. percben Pavlovic helyett Grumic lép pályára.

• 19:27:33

A 70. percben Jánvári tette balról középre a labdát, Grumic továbbpörgette, Peric pedig fordult egyet, és laposan mellé lőtt.

• 19:31:21

Az elmúlt percekben ismét beleerősített a kaposvári együttes.

• 19:33:08

A 76. percben Kulcsár cselezte át magát az újpesti védelmen, majd 16 méterről, ballal fölé lőtt.

• 19:33:50

Ugyanebben a percben Pedro helyett Alexeev lép pályára.

• 19:35:41

Három csatárral rohamozunk a győzelemért, de időnként veszélyesek az újpesti kontrák is.

• 19:37:00

A 80. percben Alexeev esett el a tizenhatoson belül, de a bíró továbbot intett.

• 19:37:35

A 80. percben Zsók kapott sárga lapot.

• 19:39:38

A 82. percben Okuka lőtt 18 méterről mellé.

• 19:43:30

A 85. percben újra vezetést szerzett a Rákóczi! Alexeev közeli lövését még bravúrral védte Balajcza, peric viszont 14 méterről kilőtte a

• 19:43:38

kapu jobb oldalát. 2-1.

• 19:45:33

A 88. percben, jobb oldali beadás után rajczi továbbította a kapuba a labdát. 2-2.

• 19:47:13

A 90. percben Peric pörgette fel a labdát a tizenhatoson belül, amely végül Balajcza zsákmánya lett.