Kecskemét - Kaposvár férfi NB I-es labdarúgó mérkőzés2011. Július 24. 18:59

• 18:59:36

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat, néhány percen belül kezdődik a Rákóczi első idegenbeli bajnoki mérkőzése.

• 19:02:05

A kaposváriak összeállítása: Hajduch - Okuka, Zsók, Bank, Gujic - Hegedűs, Pedro - Bőle, Grumic, Katona - Peric.

• 19:06:42

A Rákóczi a múlt héten döntetlennel kezdett a Fradi ellen, a Kecskemét viszont 3-2-re kikapott Pakson.

• 19:07:27

Tavasszal 4-1-re nyert a Kecskemét a Széktói-stadionban. Most jó lenne pontot szerezni.

• 19:08:36

A 2. percben Radanovic állította meg Bőlét a tizenhatos vonalánál. A szabadrúgást Peric a sorfalba lőtte.

• 19:11:01

Az 5. percben Savic szöglete után a kaposvári együttesben újonc kapus, a szlovák Hajduch öklözte a mezőnybe a labdát.

• 19:13:28

A 7. percben Katona lőtt 30 méterről fölé.

• 19:16:02

A 10. percben megszerezte a vezetést a Kecskemét.

• 19:16:59

Alempijevic adta jobbról középre a labdát, az érkező Foxi pedig 6 méterről a kapu bal oldalába továbbított. 1-0.

• 19:21:11

A 14. percben megszerezte második gólját az európai porondtól kazahsztánban búcsúzó Kecskemét.

• 19:23:02

Alempijevic nagyot futott a jobb oldalon, majd Foxi elé tálat, aki 14 méterről,fordulsából a kapu jobb sarkába lőtt. 2-0.

• 19:25:35

Továbbra is lendületben a hazai csapat, Cukic 25 méterről lő fölé a 17. percben.

• 19:27:51

A 23. percben, Foxi-Cukic összjáték végén a szerb vette célba a somogyi kaput, de az egyik védőben elakadt a labda.

• 19:33:09

A hazai csapat játszik fölényben, a mieink egyelőre nem tudják, mihez kezdjenek.

• 19:34:09

A 24. percben Hajduch tudását tesztelték a kecskemétiek. A kapus előbb Savic 18 méters lövését védte, majd íGyurcsó próbálkozását hárította.

• 19:35:33

A 30. percben már 3-0 az eredmény...

• 19:36:19

Alampijevic buktatása után büntetőt ítélt a játékvezető, Savic pedig laposan a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 3-0.

• 19:41:50

Négy perc sem telt el, és Tököli került helyzetbe, de szerencsére az emelést a kapus megfogta.

• 19:43:25

A 35. percben kettőt is cserélt Sisa tréner. Gujic helyett Jánvári, Bőle helyett Pavlovic a pályán.

• 19:47:51

A 42. percben Tököli próbálkozott újra a góllövéssel, a gyenge emelés után Hajduch lehúzta a labdát.

• 19:49:28

Egy perccel később Peric és Pedro is lőhetett volna a tizenhatos vonaláról, de megzavarták egymást, így nem lett semmi a dologból.

• 19:51:14

Vége az első félidőnek, felejtsük el mielőbb...

• 20:11:21

Nem indult túl jól a második félidő sem...

• 20:12:03

Az 53. percben Tököli adott pontos labdát Gyurcsónak, aki 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 4-0.

• 20:13:51

Grumic egy 23 méteres lövéssel vétette észre magát.

• 20:28:10

A 67. percben harmadik cserelehetőségét is kihasználja a Rákóczi. Grumicot Kulcsár váltja.

• 20:28:36

A 70. percben Foxi 21 méteres, nagy lövése után alig szállt mellé a labda.

• 20:31:57

Végre valami: a 73. percben Kulcsár szöglete után Hegedűs fejelt kapura, Ribánszki bravúrral védett.

• 20:32:51

Csendben csodogálnak az események, a lényegi kérdések már eldőltek...

• 20:35:01

A 76. percben a csereként beállt Bertus senkitől sem zavartatva 25 méterről lőtt, alig fölé.

• 20:45:42

Négy perccel a vége előtt Cukic kapott sárga lapot.

• 20:47:14

A 89. percben Jánvári is besárgult.

• 20:48:26

Nincs hosszabbítás (szerencsére), vége a mérkőzésnek.

• 20:48:58

Nem erre számítottunk, a kupagyőztes simán nyert az első félidőben mérsékelten védekező Rákóczi ellen...