Kaposvári Rákóczi - Debrecen Monocomp Liga bajnoki labdarúgó mérkőzés. ONLINE közvetítés.2011. Május 05. 12:56

• 12:56:22

Szurkoljon velünk szombaton 17:30-tól a Rákóczinak itt a KaposPont oldalán.

• 17:22:50

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat.

• 17:23:14

Még néhány perc, és kezdődik a 27. forduló rangadója, a Kaposvár - Debrecen derbi.

• 17:23:55

A Fradi 3-2-re nyert Szolnokon, így nagyon fontos lenne mindkét csapatnak a győzelem.

• 17:24:36

A Rákóczi összeállítása: Kovács Z. - Okuka, Bank, Zsók, Gujic - Hegedűs, Pedro - Pavlovic, Oláh, Balázs B. - Peric.

• 17:24:55

Vagyis a legerősebb összeállításban kezd a Kaposvár.

• 17:25:25

A mérkőzést a világ egyik legjobb játékvezetője, Kassai Viktor vezeti.

• 17:30:40

A Loki összeállítása: Novakovic - Nagy Z., Simac, Mijadinoski, Fodor - Bódi, Szakály P., Ramos, Kulcsár - Coulibaly, Yannick.

• 17:31:13

A kezdőrúgást az egykori válogatott támadó, Kiss László végzi el.

• 17:33:51

A Rákóczi kezdte a mérkőzést.

• 17:37:55

A mezőnyben pattog a labda, közben Oláh fájlalja az arcát, Fodor - vélhetően véletlenül - belekönyökölt.

• 17:40:35

Az egykori kaposvári játékos, Szakály Péter a Debrecen csapatkapitánya.

• 17:40:58

A Lokit 2004 óta egyszer sem sikerült megvernie a Rákóczinak...

• 17:43:20

Szakály szerzett labdát, majd Yannickot indította, a lövésből azonban nem lett semmi.

• 17:49:33

Eseménytelen, de küzdelmes a mérkőzés, sok a hiba.

• 17:51:16

A 18. percen sebességet váltott a Loki, Kulvcsár 12 méteres lövése után Kovács ütötte ki a labdát a mezőnybe.

• 17:54:50

Egyre többször tűnik fel a Rákóczi a vendégek kapuja előtt, de az utolsó passzba mindig hiba csúszik...

• 17:55:39

A 23. percben jobbról szállt előre a labda, Coulibaly kisordódott helyzetben fölé lőtt.

• 17:58:46

A 26. percben Peric lőtt 27 méterről, Novakovic védett.

• 18:04:08

Oláh egyelőre csak keresi saját magát, de a többiek sem tudnak helyzetet kialakítani.

• 18:05:13

A 32. percben Bódi kapott sárga lapot, miután a földbe taposta Pericet.

• 18:05:45

A 33, percben Pavlovic lőtt 3 méterről, jobbról, Novakovic ütötte szögletre a labdát.

• 18:10:09

Fölényt harcolt ki a Rákóczi. Pedro az imént 30 méterről lőtt fölé.

• 18:10:30

A 38. percben Okuka kaszálta el Ramost, villant a sárga.

• 18:17:16

A 44. percben szép kaposvári támadás végén Peric lőtt balról, 7 méterről, Novakovic védett.

• 18:18:04

A 45. percben Coulibaly lőtt 16 méterről, a labda centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

• 18:18:15

Vége az első félidőnek.

• 18:33:40

Elkezdődött a második félidő.

• 18:39:15

Nem változott a játék képe: aktívabb a Rákóczi, de nincs helyzetünk.

• 18:40:05

Még egyik edző sem szeretne cserélni.

• 18:47:43

A 61. percben Kulcsár került helyzetbe, a jobbról, 10 méterről leadott lövést lábbal védte Kovács kapus.

• 18:48:50

Kovács kapus ma is magabiztos, szegény Oláh Lórit viszont húzzák-vonják, rúgják rendesen a vendégek.

• 18:49:40

A 63. percben Kulcsárt Illés váltja a Lokiban.

• 18:52:51

A 65. percben a mérkőzés legszebb támadását láthattuk: Balázs indította Gujicot, aki balról középre passzolt, Oláh pedig ballal a bal felső

• 18:53:07

sarok fölé lőtt. Tapsot érdemlő jelenet volt.

• 18:57:09

A 70. percben csatárt cserél a Rákóczi: Peric helyett Grumic a pályán.

• 18:58:04

Illés kapott sárga lapot.

• 18:59:26

A 73. percben Coulibaly kapott sárga lapot eléggé feltűnő műeséséért. Kassai ítélete tapsra ragadtatta a publikumot.

• 19:05:38

A Loki két szöglettel jelezte, hogy nem mondott le a győzelemről...

• 19:05:51

Lassan jöhet a hajrá, úgy tűnik, egygólos mérkőzés lesz...

• 19:07:04

A 80. percben Gujic teljesen feleslegesen lőtte rá a labdát 35 méterről, nagyon mellé ment a labda.

• 19:09:08

Coulibaly mindenkit faképnél hagyott, majd balról, éles szögből ellőtte a kapu előtt a labdát.

• 19:09:29

A 83. percben Oláh helyett Jawad a pályán.

• 19:12:00

A 85. percben Grumic lőhetett volna gólt, de öt méterre a kaputól lecsúszott a lábáról a labda...

• 19:13:39

Grumicot kell ápolni. Még 4 perc.

• 19:18:52

Vége a mérkőzésnek. Maradt bennünk hiányérzet... Ez a döntetlen a Fradinak a legjobb a dobogóért folytatott harc szempontjából.