Kecskeméti TE-Ereco - Kaposvári Rákóczi magyar bajnoki mérkőzés2011. Április 23. 16:59

• 16:59:44

Köszöntöm a sportbarát olvasókat!

• 17:00:28

Nincs megállás: a szerdai kupacsata után ismét pályán a Rákóczi. A fiúk Kecskemétről sem jönnének haza üres kézzel.

• 17:02:54

A kaposvári összeállítás: Kovács Z. - Okuka, Grúz, Bank, Korhut - Hegedűs, Máté - Pavlovic, Oláh, Balázs B. - Peric.

• 17:03:40

Elkezdődött a mérkőzés.

• 17:05:31

A mérkőzést Németh Ádám fújja.

• 17:09:08

Az 5. percben megszerezte a vezetést a kiesőzónától menekülő Kecskemét.

• 17:10:14

Foxi indította Litsingit, akit a tizenhatoson belül szabálytalanul állított meg Korhut. A játékvezető tizenegyest ítélt.

• 17:10:49

Bori Gábor magabiztosan lőtt a kapu jobb alsó sarkába. 1-0.

• 17:11:20

A 9. percben Máté lőtt 35 méterről, a kecskeméti kapus védett.

• 17:12:30

A 11. percben Máté kapott sárga lapot.

• 17:17:26

A 15. percben, Foxi és Litsingi szép összjátékát követően Litsingi 7 méterről a mkapusba lőtte a labdát.

• 17:19:23

A 17. percben növelte előnyét a jól pörgő hazai csapat.

• 17:20:13

Foxi indult meg, majd egy csel után Litsingihez továbbított, aki Tökölit választotta. A rutinos csatár három méterről a kapuba gurított. 2-0

• 17:25:38

Újabb gyors hazai támadást láthatott a közönség: Bori lövését Kovács tenyerelte ki, az érkező Tököli pedig mellé durrantott.

• 17:31:06

Néhány percnyi üresjáratot követően Cukic lövése után védett Kovács kapus.

• 17:33:33

Pont fél óra telt el a mérkőzésből, amikor Bori kapott sárga lapot reklamálásért.

• 17:40:47

A 35. percben Balázs Benjámin szép csel után az oldalhálóba lőtt.

• 17:41:25

A 36. percben Mátét Pedro váltotta a somogyi együttesben.

• 17:43:00

A 40. percben Hegedűs eresztett meg angy lövést jó 25 méterről, a kapu jobb alsó sarkába tartó labdát a kapus szépen védte.

• 17:46:58

Vége az első félidőnek.

• 18:00:31

A szünetben cseréltek a hazaiak: Tökölit Vujovic váltotta.

• 18:02:30

A kaposvári csapatban Oláh helyett Farkas Z. lépett pályára, szintén a szünetben.

• 18:03:00

Nem kezdtük jól a második félidőt: negyven másodperc elteltével a Kecskemét megszerezte harmadik gólját...

• 18:03:43

Egy felívelt labdát röviden fejeltek vissza a védők, érkezett Litsingi, aki kapésból tíz méterről nagy gólt lőtt a jobb felső sarokba. 3-0.

• 18:10:03

A folytatásban három szögletet is rúghatott egymás után a Kaposvár, de egyikből sem alakult ki veszélyes helyzet.

• 18:17:18

Az 56. percben Pavlovic próbálta beívelni a labdát az üresen maradt kapuba, de visszaért a hazai hálóőr, és mentett.

• 18:18:28

Hat perccel később Foxi pőróbálkozott 30 méterről, de nem találta el a kaput.

• 18:21:21

A 61. perccben szépített a Rákóczi.

• 18:23:34

Kaposvári szöglet után Peric 7 méterről a kapu bal alsó sarkába fejelt. 3-1.

• 18:24:15

A gól előtt is a szerb támadó volt a főszereplő: 11 méteres lövését Ribánszki kapus bravúrral védte, majd az ismétlést is megfogta, majd

• 18:24:38

a harmadik próbálkozást Alempievic állította meg a gólvonalon...

• 18:26:32

Nem sokáig tartott a (gól)örömünk: a Kecskemét negyedszer is bevette a kaposváriak hálóját...

• 18:27:20

A középkezdés után Litsingi iramodott meg a jobboldalon, az alapvonalnál középre gurított, Vujovics elvétette a labdát, ami így Foxihoz

• 18:27:40

került, aki 8 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 4-1.

• 18:29:04

A 73. percben Balázs B. végzett el szabadrúgást csaknem 30 méterre a hazai kaputól: a jól eltalált lövés után a kapus a mezőnybe öklözte a

• 18:29:09

labdát.

• 18:33:12

A 75. percben Foxi tesztelte Kovács kapus képességeit: a 27 méteres lövést a léc alól tolta szögletre a Rákóczi hálóőre.

• 18:36:38

Alempijevic is betalált a kaposvári kapuba, de les miatt nem adták meg a gólt. (Szerencsére.)

• 18:44:08

A 89. percben Peric helyett Szepessy a pályán.

• 18:46:25

Vége a mérkőzésnek. Zúg a Szép volt, fiúk a Széktói Stadionban. A Kecskemét megérdemelt győzelmet aratott.