Kaposvári Rákóczi - Újpest2011. Március 16. 12:23

3-2-es előnyből várja a Rákóczi a Magyar Kupa negyeddöntő visszavágóját.

Ez volt a jó hír. A rossz pedig az, hogy Oláh és Pavlovic sérülés miatt hiányzik a csapatból.

• 16:54:34

A Rákóczi összeállítása: Kovács Z. - Okuka, Zsók, Bank, Gujic - Hegedűs, Pedro - Balázs B.,Farkas Z., Korhut - Peric.

• 16:55:10

Az Újpestben pályán a nagyágyúk: Rajczi, Simek és Böőr is a kezdőben, Lázár Bence viszont csak kispados.

• 17:01:09

A Rákóczi kezdi a mérkőzést, Solymosi a játékvezető.

• 17:05:24

Az Újpest kezd támadóbb szellemben, de helyzetet még nem alakított ki.

• 17:12:19

A 11. percben Farkas Zoltán eresztett meg lapos lövést 21 méterről, és alig tévesztett el a jobb alsó sarkot.

• 17:13:07

Korhut játszik a védelem bal oldalán, Gujic pedig a régi időket idézve jobb oldali középpályásként szerepel ma.

• 17:17:03

A 25. percben Dvorschák kapott sárga lapot kezezésért.

• 17:18:14

A 17. percben, gyors újpesti támadás végén Rajczi emelt kapura, de Kovács lehúzta a labdát.

• 17:21:03

A 20. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi!

• 17:21:47

Jobb oldali szöglet után Hegedűs fejese a kapufán csattant, a visszapattanó labdát Hegedűs fejelte kapura, Balajcza védett, a kipattanót

• 17:22:01

Zsók 4 méterről a kapu jobb oldalába lőtte. 1-0.

• 17:25:12

A 22. percben Takács Z. lőtt bátran, 30 méterről, Kovács kapus magához ölelte a labdát.

• 17:29:18

A 28. percben Balázs B. parádés cselekkel csapta be a teljes újpesti védelmet, majd Gujic elé tálalt, aki 17 méterről a jobb kapufa mellé

• 17:29:33

lőtt. Nagyszerű jelenet volt, tapsot érdemlő.

• 17:32:16

A 31. percben Böőr felrúgta Balázst, villant a sárga lap.

• 17:35:44

Nyugodtan, tetszetősen futballozik a Rákóczi. Ez tetszik a közönségnek is.

• 17:39:23

A kaposváriak időnként bohócot csinálnak az újpesti védőkből... Sajnos vagy szerencsére most inkább színezzük a játékot...

• 17:41:29

A 40. percben az Újpest eljutott a hazai kapuig, de a védők tudták, mi a dolguk.

• 17:42:00

A 41. percben Matos 25 méterről lőtt, nagyon mellé...

• 17:45:24

A 44. percben, újabb jó jobb oldali szöglet után Zsók fejelt öt méterről, Balajcza hárított.

• 17:46:32

Vége az első félidőnek, remek a Kaposvár teljesítménye!

• 17:59:37

Elkezdődött a második félidő.

• 18:01:15

A 47. percben Rajczi a félpályánál belekönyökölt Zsókba, Solymosi játékvezető azonnal kiállította a keménykedő újpestit.

• 18:04:03

Az 50. percben Bank lőtt 15 méterről, Balajcza védett, de közben rátartottak a kaposvári lábára, így ápolás miatt állt a játék.

• 18:12:27

Az 59. percben Kiss Zoltán is megkapta a sárgáját, miután felrúgta Okukát.

• 18:12:43

Az Újpestnek nincs szabályos megmozdulása...

• 18:15:24

A 62. percben, jobb oldali szöglet után Kovács kapus Böőr elé ütötte a labdát, aki 10 méterről, kapásból a hálóba lőtt. 1-1.

• 18:15:48

A 63. percben Simek helyett Sitku, Gujic helyett Kulcsár a pályán.

• 18:18:43

Pedro két ígéretes lövést is megeresztett távolról, de mindkét alkalommal eltévesztette a bal felső sarkot.

• 18:23:53

A 71. percben Balajti lőtt 16 méterről, Kovács kapus bravúrral védett.

• 18:24:17

Kicsit megfáradt a csapat, jó lesz odafigyelni a találkozó utolsó részében!

• 18:25:40

A 73. percben újra előnybe került a Rákóczi.

• 18:26:28

Kulcsár passzolt Balázs elé, aki a tizenhatoson belül Perichez továbbított. A csatár Kulcsáe elé passzolt, aki 8 méterről a kapu közepébe

• 18:26:32

lőtt. 2-1.

• 18:27:18

Két perccel később Okuka került helyzetbe, és 12 méterről alig lőtt mellé.

• 18:31:16

A 78. percben Peric helyett Reszli a pályán.

• 18:32:18

A 79. percben Kovács Zoltán kapott sárgát szövegért.

• 18:33:12

A 80. percben Farkas Z. húzott el a bal oldalon, középre adott, a berobbanó Balázs B. pedig fölé fejelt.

• 18:35:44

A 83. percben Reszli jobbról, 16 méterről lőtt, a labda a kapufáról pattant a mezőnybe.

• 18:36:44

Cserél Sisa edző: Okuka helyett a saját nevelésű Vadas Zalán a pályán.

• 18:36:54

Még 6 perc a lefújásig.

• 18:39:43

A 86. percben Lázár jobbról középre adott, Sitku pedig 6 méterről a kapuba fejelt. 2-2.

• 18:42:51

A 88. percben Mitrovic labdaelrúgásért megkapta a második sárga lapját, így kettős emberelőnybe került a Rákóczi.

• 18:43:23

3 perc lesz a hosszabbítás.

• 18:46:31

A 93. percben remek kaposvári támadás végén Balázs B. a felső lécet találta telibe.

• 18:47:05

Ez volt a mérkőzés utolsó momentuma.

• 18:47:42

Örülhetünk a döntetlennek, 5-4-es összesítéssel a Rákóczi jutott be a legjobb négy közé a Magyar Kupában.