MTK - Rákóczi2010. Október 09. 08:55

• 08:55:31

Ismét nekifut a Rákóczi az MTK-nak a Hidegkuti-stadionban szombaton 17 órakor. A mérkőzésről élőben tudósít a Kapos.hu.

• 16:59:20

Köszöntöm az olvasókat a Hungária körútról. Nekifutunk még egyszer...

• 16:59:56

Két hete volt némi kényszerszünet, aztán 7 perc játék után újra sötétbe borult a stadion. Reméljük, ma lejátszhatja a két csapat a meccset.

• 17:00:38

A Rákóczi összeállítása: Kovács - Okuka, Zahorecz, Zsók, Gujic - Grúz, Pedro - Pavlovic, Oláh, Jawad - Peric. A két U-válogatott kispados.

• 17:02:05

Verőfényes napsütés, kevés néző, rögtön kezdünk!

• 17:06:33

Elkezdődött a mérkőzés, barátkoznak egymással a csapatok. A játékvezető Fábián.

• 17:07:25

Gyors kaposvári támadás végén az üresen maradt Peric fejelhetett kapura, de a hazai kapus magabiztosan védett.

• 17:11:14

A túloldalon is egy fejes: Vukadinovic beadása után Pál vette célba a jobb alsó sarkot, Kovács kapus bravúros mozdulattal mentett szögletre.

• 17:13:34

A 10. percben Tischler készítette le lövésre a labdát, Pátkai pedig fölédurrantott.

• 17:14:53

Oláh tűnt fel a hazai kapu torkában, de a kapus fürgébb volt, és lehúzta a labdát.

• 17:21:13

Mezőnyjáték, valamivel többet birtokolja a labdát az MTK.

• 17:22:26

Pál került helyzetbe, betört a tizenhatoson belülre, de Pedro szerelte.

• 17:23:38

Gujic jobbal, laposan 32 méterről próbálkozott, de nem találta el a kaput.

• 17:26:48

A kaposváriak betartják a megebszélt taktikát, a védelem jól teszi a dolgát. Hegedűs helyén Grúz szűr.

• 17:33:25

Okuka 25 méteres, veszélyes, pattogós lövését ütötte ki szögletre Szatmári kapus.

• 17:33:52

Az ellentámadás végén a 29. percben Könyves lőtt jobbról, kapásból az oldalhálóba.

• 17:35:44

Vezet a Rákóczi!

• 17:36:46

A 32. percben Okuka jobb oldali beadása után Peric az ötös bal sarkáról a hosszú sarokba továbbított. 0-1.

• 17:37:08

A támadót ezután percekig ápolni kellett, valószínűleg ütkötött egy hazai védővel.

• 17:40:42

Beindult a Rákóczi: Peric egyedül ment kapura, de a lapos lövést Szatmári védte. A kipattanóból Pavlovic próbálkozott, de Szekeres mentett.

• 17:43:29

Ladányi lépett oda Okukának, villant a sárga lap.

• 17:48:14

Megnyugtatta a csapatot a gól, mindjárt itt a szünet.

• 17:50:05

Vége az első félidőnek.

• 17:50:18

Az eddig látottak alapján akár bizakodhatunk is...

• 17:51:44

Innen folytatjuk 18 órakor.

• 18:00:19

Egy dolgot ne felejsünk el: a Rákóczi idegenben még veretlen ebben a szezonban!

• 18:04:50

Elkezdődött a második félidő.

• 18:06:02

Egyik csapatban sem volt csere.

• 18:09:57

A 46. percben Könyves lőhetett a tizenhatos sarkáról, de Zsók becsúszva szögletre mentett.

• 18:11:23

Az 52. percben Okuka próbálkozott lövéssel, de megint csak elvétette a kaput.

• 18:18:04

Pátkai beadása után Könyves fejelt 6 méterről, a jobb alsó sarokba tartó labdát nagy bravúrral ütötte ki Kovács kapus.

• 18:23:32

A somogyi védelem továbbra is jól állja a sarat.

• 18:24:01

A 65. percben az U21-es válogatott Balázs Benjámin lép pályára Jawad helyett.

• 18:29:27

A 70. percben Peric szerzett labdát az ellenfél térfelének közepén, majd Oláhhoz passzolt, aki 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-2.

• 18:31:27

A 72. percben Pavlovic eresztett meg nagy lövést, de a felső lécről kivágódott a labda.

• 18:39:33

Talán most már tényleg reménykedhetünk a bravúrban. Fogy az idő, és ez most nekünk jó.

• 18:44:31

Vadnai beadása után Pátkai fejelt erőtlenül, a túloldalon pedig Gujic lőtt 25 méterről a bal alsó sarok mellé.

• 18:49:41

jawad helyett Kulcsár, Oláh helyett szepessy a pályán.

• 18:49:55

Vége a mérkőzésnek, könyveljük el az újabb nagy bravúrt!

• 18:50:19

A Rákóczi idegenben továbbra is veretlen, és kilenc forduló után 19 ponttal a második helyen áll.