BFC Siófok - Kaposvári Rákóczi FC2010. Augusztus 21. 19:01

Online közvetítjük a BFC-Siófok Kaposvári Rákóczi FC mérkőzést

A bevezető gondolatok sajnos elvesztek, ismétlésként annyi: remek az idő és a hangulat - kezdődhet a megyei derbi.

A kaposvári öszeállítás nem változott a múlt hetihez képest, Szepessy az egyetlen csatárunk.

• 19:07:51

Az első percekben a mezőnyben pattogott a labda.

• 19:08:41

A 7. percben két szögletet is lőhetett a Rákóczi, de a hazaiak felszabadítottak.

• 19:09:24

A siófoknak ez már a harmadik hazai meccse, és a fiúk eddig két döntetlent játszottak. A Vidi és az Újpest ellen is 1-1 lett a vége.

• 19:12:55

A 12. percben ziccerbe került a Siófok: Thiago középről, 8 méterről Kovács kapust találta telibe.

• 19:15:19

A 13. percben Kulcsár 22 méteres szabadrúgását fogta szépen a hazai kapus, aki ráadásul a nappal szemben végzi a dolgát...

• 19:16:27

Közepes az iram, nincs túl sok látnivaló. Élvezzük a késői nyár esti melegét :-)

• 19:17:03

A kaposvári előreívelések nem sokat érnek, jobb lenne inkább felhozni a labdát.

• 19:21:21

A 19. percben Szepessy tört kapura egy labdaszerzés után, majd a kapu torkában elesett. A játékvezető műesésért sárga lapot adott neki.

• 19:22:39

A "bátor" siófoki törzsszurkolók időnként provokálják a kaposváriakat, a a zöld-fehér drukkerek viszont nem veszik fel a kesztyűt.

• 19:22:57

Brrr, megszólalt mögöttem egy vuvuzela...

• 19:24:56

Szepessy bizonytalannak tűnik, Oláh Lóri megy melegíteni.

• 19:28:20

Sok a hiba mindkét oldalon, még jó, hogy kellemes a társaság ebben a szektorban, így jót beszélgetünk. Most például az orfűi Ákos-koncert a

• 19:28:25

téma...

• 19:29:34

De most már a mecscre figyelünk, kaposvári szöglet következik.

• 19:29:48

Nem lett belőle semmi.

• 19:31:48

Kulcsárra csúnyán ráléptek, ápolni kell.

• 19:35:47

A 34. percben Ludánszki bal oldali szöglete után kis híján gólt lőtt a Siófok, a labda azonban a bizonytalan Kovács és a támadók mellett is

• 19:36:07

elsuhant. Szerencséje volt a Kaposvárnak.

• 19:45:41

A félidő hajrájában többször is nehéz helyzetbe került a Rákóczi. Előbb Sowunmi hagyott ki ziccert, majd délczeg hibázott a kapu előtt.

• 19:47:11

Vége az első félidőnek. Felejthető volt.

• 20:00:57

Elkezdődött a második félidő: Szepessy helyett Oláh a pályán.

• 20:03:59

Kicsit leült a hangulat a lelátón, jót tenne egy gól...

• 20:04:23

A Rákóczi most beszorította ellenfelét.

• 20:08:40

Bognár bíró engedi a kemény játékot, ami szerintem egyáltalán nem baj.

• 20:16:02

Az 57. percben Ludánszki jobb oldali szöglete után Fehér csúsztatta kapura a labdát, Kovács nagy bravúrral ütötte ki a bal alsóba tartó labd

• 20:16:12

át.

• 20:17:23

A mezőnyben pattog a labda, sok a hiba és az apróbb szabálytalanság. A színoval továbbra is hármas alá.

• 20:17:38

színoval = színvonal :-)

• 20:19:22

Kettős csere a siófoki együttesben: Kecskés helyett Lukács, Délczeg helyett Roni a pályán a 62. percben.

• 20:20:27

A Rákóczi is cserél: Pavlovic helyett Hegedűs Dávid a pályán.

• 20:23:57

Szép kaposvári támadás végén Jawad bal oldali beadását húzta le magabiztosan Molnár kapus.

• 20:27:13

Kulcsár 25 méterről lőtt szabadrúgást - csúnyán fölé.

• 20:30:51

A 76. percben Kulcsár helyett Peric a pályán.

• 20:34:42

A 79. percben a csereként beállt Peric két szép csel után jobbal, 7 méerről lőtt, de nem találta el a kaput.

• 20:36:29

Tíz perc a lefújásig, kicsit megélénkült a játék.

• 20:42:34

Lassan vége a meccsnek, nagyon sok a hiba. Egy-két szurkoló kezdi elveszíteni a türelmét. Hát, valóban nem ez az év meccse...

• 20:44:42

Oláh került helyzetbe, szögletre mentettek a védők.

• 20:46:27

Hegedűs kapott sárga lapot Sowunmi lerántásért a 90. percben.

• 20:46:46

Vége a mérkőzésnek. Gól nem született, mindkét csapat egy-egy ponttal gazdagodott.