Kaposvári Rákóczi - Újpest FC labdarúgó Soproni liga 2. forduló2010. Augusztus 06. 14:00

• 14:00:48

A Kaposvári Rákóczi - Újpest FC labdarúgó mérkőzés 19 órakor kezdődik. A kapos.hu online közvetítésben számol be.

• 18:50:20

Köszöntöm az olvasókat a Rákóczi Stadionból.

• 19:10:07

Csaknem négyezer néző előtt, remek hangulatban a kaposváriak kezdték a mérkőzést.

• 19:11:51

Sisa Tibor nem változtatott a múlt heti győztes csapaton. Kovács - Okuka, Grúz, Zsók, Gujic - Balázs, Pedro - Pavlovic, Kulcsár, Jawad, Oláh

• 19:13:41

az összeállítás. A túloldalon két ex-kaposvári, Balajcza és Rajczi szerepel.

• 19:14:57

A 9. percben járunk, eddig még csak szolid mezőnyjátékot láthattunk. Legalább kétszáz újpesti drukker is itt van velünk.

• 19:21:15

A 10. percben Kulcsár bal olodali szöglete után Grúz fejelhetett volna tisztán, de nem találta el a labdát.

• 19:22:55

A 12. percben az újpesti Egerszegi sárgult be. A Rákóczi többet birtokolja a labdát.

• 19:32:23

A 22. percben a Rákóczi kihagyta a meccs eddigi legnagyobb helyzetét: remek támadás végén jawad lőtt ballal, 14 méterről, Balajcza védett.

• 19:33:39

Továbbra is a Rákóczi a veszélyesebb, a gyorsabb, a túloldalon Rajczi és Tisza próbálja feltörni a somogyi védelmet.

• 19:36:34

Az ismét balhátvédet játszó Gujic 23 méterről lőtt alig mellé, persze, jobb lábbal.

• 19:40:39

A 34. percben Okuka 12 méteres, lapos lövését védte Balajcza. Jawad ismét nagyszerűen cselez. Egerszegi vágta fel az imént, de a bíró nem

• 19:41:13

mert/akart neki újabb sárgát adni. A 35. percben Zsók kapott sárga lapot.

• 19:42:13

A 36. percben Kulcsár gyors passza után Oláh lőtt 14 méterről, az újpesti kapus nagy bravúrral védett.

• 19:43:29

A 37. percben Kulcsár lőtt kapura 22 méterről egy legurított labdát, Balajcza épp, hogy meg tudta fogni a labdát.

• 19:47:20

Oláh fáradtnak tűnik, a védelmünk viszont minden feladatot megold.

• 19:47:52

Még 4 perc a szünetig.

• 19:49:01

Szépen szövögetjük a támadásokat, már csak a gól hiányzik.

• 19:50:44

A 45. percben Gujic tette balról előre a labdát, oláh még belefejelt, és végül mellé szállt a játékszer.

• 19:51:22

Vége az első félidőnek.

• 20:05:40

Elkezdődött s második félidő.

• 20:06:32

A második félidő első percében megszerezte a vezetést az Újpest.

• 20:08:09

Simek jobb oldali beadása után Grúz olyan szerencsétlenül avatkozott közbe, hogy hogy a lábáról a kapunkba pattant a labda. 0-1.

• 20:09:36

Pedro térült-fordult az újpesti tizenhatos előtt, majd lőtt, a bal alsóba tartó labdát Balajcza fogta.

• 20:11:37

Az újpesti gól nem volt benne s levegőben. Kicsit megzavarodtak a mieink.

• 20:12:15

Az 52. percben Jawad bal oldali beadása után Oláh lőhetett volna 12 méterről, de elesett egy védő szorításában.

• 20:20:16

Az 59. percben Oláh szerzett labdát az alapvonalnál, majd Balajczát megelőzve középre gurított, de ott nem érkezett senki.

• 20:20:29

Nagyon küzd, hajt a Rákóczi.

• 20:23:36

A 63. percben Egerszegi lőtt 17 méterről, Kovács nagy bravúrral védett.

• 20:29:35

A 64. percben Balázs helyett Hegedűs Dávid lépett pályára.

• 20:30:08

A 70. percben Tisza rúgta le Pedrót, így megkapta második sárga lapját, és mehetett zuhanyozni.

• 20:30:28

Szintén a 70. percben Kulcsárt szepessy váltotta.

• 20:30:43

Húsz percig emberelőnyben leszünk!

• 20:34:59

A csereként beállt Szepessy lőhetett volna gólt, de elügyetlenkedte a lehetőséget.

• 20:39:48

Néha erőlködik a csapatunk, de a küzdelemre nem lehet panasz.

• 20:40:09

A 80. percben Pedrót Zsolnai váltja.

• 20:41:24

A 81. percben Oláh emelte 17 méterről kapura a labdát, Balajczának nem okozott gondot a védés.

• 20:51:34

4 perc a hosszabbítás.

• 20:53:32

Oláh csúnyán fölé lőtt egy 20 méteres szabadrúgást.

• 20:54:13

Egykapuzik a Rákóczi, de egyelőre hiába.

• 20:54:43

Vége a mérkőzésnek. Döntetlen-szagú mecscet buktunk el egy balszerencsés góllal...