Kaposvári Rákóczi - MTK labdarúgó Soproni Liga mérkőzés2010. Április 17. 15:40

A közvetítésnek vége

• 15:40:31

Új esemény

A Kaposvári Rákóczi - MTK Soproni Liga labdarúgó mérkőzést online közvetítjük. Kezdés 18 órakor!

• 17:52:51

Új esemény

Köszöntöm a sportbarát olvasókat a Rákóczi Stadionból.

• 17:59:15

Új esemény

A kaposvári kezdőcsapat: Milinte - Grúz, Petrók, Zahorecz - Gujics, Maróti, Sztanics, Balázs, Junior - Oláh, Godslove.

• 17:59:45

Új esemény

Remek az idő, verőfényes a napsütés, így a tudósító ma is vakon dolgozik...

• 18:00:04

Új esemény

Ha nyerünk, pontszámban beérjük a hatodik MTK-t.

• 18:03:32

Új esemény

Az MTK kezdte a mérkőzést.

• 18:05:38

Új esemény

A 4. percben Junior lőtt bátran, 30 méterről, ballal, Filipovics kapus magabiztosan védett.

• 18:07:16

Új esemény

Az őszi szezonban 4-0-ra nyert az MTK a Rákóczi ellen. Az elmúlt öt évben hazai pályán kétszer győzött a Kaposvár, háromszor viszont

Új esemény

Szép vendégtámadás végén Szatmári lőtt 17 méterről fölé.

• 18:12:49

Új esemény

A 11. percben Pál beadása után Kulcsár lábáról pattant 5 méterről a kapu mellé a labda.

• 18:16:07

Új esemény

Garami mester baseball-sapkában figyeli az eseményeket. Közben Lázok 22 méteres, félmagas lövését fogta Milinte a 14. percben.

• 18:16:43

Új esemény

A 15. percben vezet a Rákóczi!

• 18:17:12

Új esemény

Sztanics jobb oldali szöglete után Maróti fejelt 10 méterről a kapu jobb oldalába. 1-0.

• 18:19:23

Új esemény

A 17. percben Junior szöglete után Balázs csúsztatta meg a labdát, de a játékszer az oldalhálóban kötött ki.

• 18:21:06

Új esemény

Nyom a Rákóczi, a gól óta az iram is sokat javult.

• 18:22:51

Új esemény

A 21. percben Vági vágta fel Juniort, villant a sárga lap.

• 18:23:47

Új esemény

Sztanics 18 méterről csúnyán fölé lőtte a szabadrúgást.

• 18:27:51

Új esemény

Sztanics nagy kedvvel játszik, trükközik, de jobban örülnénk, ha mondjuk 3-0-nál tenné ezt..

• 18:31:04

Új esemény

A 29. percben Kulcsár kapott remek labdát, majd egy nagyszerű csellel csapta be Juniort, aztán jobbal, 11 méterről fölé lőtt.

• 18:31:47

Új esemény

Egy perccel később Balázs lőtt 17 méterről, a léc alá tartó labdát Filipovics kapus fogta meg.

• 18:34:12

Új esemény

A 32. percben Kulcsár jobb oldali beadása után Lázok fejelt 8 méterről a kapu bal oldalába. 1-1.

• 18:34:36

Új esemény

Az elmúlt percekben kissé könnyelműnek tűnt a Rákóczi, ennek ittuk most meg a levét.

• 18:38:28

Új esemény

A fővárosiak lendületbe jöttek a gól után.

• 18:39:10

Új esemény

A 37. percben Sztanics egy megkerülős csel után 18 méterről, középről lőtt, ismét a helyén volt Filipovics kapus.

• 18:42:49

Új esemény

A 41. percben Oláh gyönyörűen vette át a Gujicstól kapott labdát, majd 19 méterről alig lőtt fölé.

• 18:47:21

Új esemény

Vége az első félidőnek. Semmi nem dőlt el.

• 18:47:29

Új esemény

Innen folytatjuk.

• 19:02:45

Új esemény

Prukner mester cserélt a szünetben: Gujicsot Kulcsár Kornél váltotta.

• 19:03:01

Új esemény

Elkezdődött a második félidő.

• 19:05:07

Új esemény

Az 50. percben lekontrázta ellenfelét az MTK, és a vezetést is megszerezte.

• 19:05:57

Új esemény

Három fővárosi játékos törhetett kapura, a védők elől maradtak, Pál 13 méteres lövését Milinte még bravúrral védte, Kulcsár T. azonban 10

• 19:06:16

Új esemény

méterről a kapu közepébe passzolt. 1-2. Amatőr gól volt...

• 19:07:00

Új esemény

Mármint kaposvári szempontból...

• 19:08:12

Új esemény

Kulcsár beadása után Maróti fejelt, Pál a gólvonalról mentett.

• 19:08:48

Új esemény

Rákóczi-szögletek egymás után, de valaki maradjon hátul is...

• 19:11:57

Új esemény

Az 57. percben Kulcsár K. szabadrúgása után Junior lőhetett középről, 21 méterről, de nagyon mellétrafált...

• 19:16:17

Új esemény

A 61. percben Kulcsár Kornél 22 méteres szabadrúgása után a csereként beállt Szabóról pattant szögletre a labda.

• 19:16:43

Új esemény

Lassan lemegy a Nap, a fázósabbak felveszik a kabátot.

• 19:23:12

Új esemény

A 68. percben Godslove szerzett labdát a vendégek tizenhatosánál, majd Balázs kerülk helyzetbe, aki jobbról, 12 méterről telibe találta a

Új esemény

A 70. percben Sztanics ollózott, szöglet lett a dologból.

• 19:27:30

Új esemény

Bőle ügyesen mozog a jobb oldalon, jól járatjuk a labdát, de még várunk az egyenlítő találatra.

• 19:29:22

Új esemény

Garami mester magához rendelte a fiatal Szabót, és leteremtette egy kakaskodás miatt.

• 19:33:01

Új esemény

Fogy az időnk sajnos.

• 19:39:21

Új esemény

A 83. percben Pál talált be a kaposvári kapuba, de szerencsére lesről tette.

Új esemény

Az újabb elpuskázott hazai lehetőség után Prukner mester őrjöng a kispad előtt.

• 19:42:20

Új esemény

A 87. percben Zahorecz lőtt jó 35 méterről fölé.

• 19:42:48

Új esemény

A második fővárosi gól óta lényegében úgy alakulnak a dolgok a pályán, ahogy azt az MTK szeretné.

• 19:45:48

Új esemény

2 perc a hosszabbítás.