A Magyar Kupában csapatonként négy-négy játékos lép dobóállásba, s a továbbjutás két mérkőzésen dől el.

Az NB I. Nyugati csoportjának tizenegyedik helyezettjéhez utazott az NB II. Nyugati csoportjában negyedik Investment Közutasok Kaposvári TK II. Az első két játékos után mindössze másfél szettpontot szereztek a vendégek, így a házigazda tetemes előnyre tett szert. Németh Tibor ugyan hozta a csapatpontot, és valamelyest csökkentette a fahátrányt, ám az utolsó párharcban a mosonszentmiklósi játékos végleg eldöntötte a meccs sorsát.

A visszavágót december 10-én rendezik Kaposváron a Szántó utcai csarnokban.

Mosonszentmiklósi SE–Investment Közutasok Kaposvári TK II. 5–1 (2191–2109)

Eredmények: ifj. Modrovits István 556–Kis Richárd 532 (3:1); Pápai Tibor 562–Kálny Krisztián 485 (3,5:0,5); Szalánczi Péter 538–Németh Tibor 559 (3:1); Hősi Rezső 535–Illés Richárd 533 (2:2).