Jól kezdett a Kaposvári Vízilabda Klub a Szentes otthonában, a gólszegény első negyed után 2-1-re vezettek Surányi László tanítványai. A folytatásban Mijic Dávid növelte kettőre a somogyiak előnyét, ami végül csak a harmadik negyed közepéig tartott ki. 4-4 után ismét magához ragadta a vezetést a KVK, de az utolsó felvonásnak így is döntetlenről vágtak neki a felek.

Dobos jutatta ismét vezetéshez a kaposváriakat, amire rögtön jött a válasz Mátyóktól, Lajkó góljával ráadásul már a hazaiaknál volt az előny. Dobos szinte rögtön egalizált, amivel ki is alakult a 7-7-es végeredmény - írja a Kapospolo.

Juhász-Szelei Norberték így sokáig vezettek a Szentes otthonában, a végén azonban meg kellett elégedniük az egy ponttal.

E.ON Férfi VÍzilabda OB I – 8. forduló

Metalcom Szentes – Kaposvári VK 7-7 (1-2, 0-1, 4-2, 2-2)

Gólszerzők: Pellei F. 2, Mátyók, Garancsy, Lajkó, Vörös, Bozó ill. Mijic 3, Dobos 2, Juhász-Szelei, Horváth.

Címkék: Kaposvári vízilabda klub, szentes, döntetlen, meccs, sport