A férfi Szuperliga 16. fordulójában a harmadik helyezett Répcelaki SE vendége volt az Investment Közutasok Kaposvári TK.Az ifjúsági mérkőzésen betegség miatt csonka csapattal álltak ki a vendégek, de a koronavírus miatt érvényben lévő szabályok miatt ezért szankciót nem fog alkalmazni a versenybizottság a kaposváriakkal szemben.

A felnőtt mérkőzésen a vasiak akarata érvényesült szinte az elejétől a végéig. A Közutasok legjobb eredményét Pintér György érte el 592 fával, a pontszerzéshez viszont ez kevésnek bizonyult Móricz Zoltán ellen, aki 609 fáig jutott. Az Investmentesek becsületpontját Horváth László szerezte az utolsó sorban, két elvesztett szett után tudott fordítani, így a mérkőzést 7:1 arányban a Répcelak nyerte.

A kaposváriak közül hárman is a várakozásokon alul teljesítettek, a következő hetek fontosabb mérkőzéseire jelentős javulás szükséges, hogy a bentmaradás eléréséhez szükséges pontok meglegyenek. A következő fordulóban az utolsó helyezett Kazincbarcikai VSE utazik Kaposvárra, a Közutasok számára kötelező a 2 bajnoki pont begyűjtése.

Eredmények: Répcelaki SE - Investment Közutasok Kaposvári TK 7:1  (3564 - 3276)

Móricz Zoltán 609 - Pintér György 592 (3:1)
Horváth Zoltán 603 - Kis Richárd 498 (4:0)
Bíró Patrik 621 - Wagner Mihály 533 (4:0)
Tóth Áron 587 - Nagy Gergő 531 (3:1)
Molnár Pál (Kuslics Gergely) 554 - Horváth László 562 (2:2)
Pintér Károly 590 - Illés Richárd 560 (3:1)

Eredmények: Ifjúsági mérkőzés: Répcelaki SE - Investment Közutasok Kaposvári TK 4:0  (1082 - 490)

Varga Bence 497 - Fajtai Arnold 490 (3:1)
Simon Szabolcs 585 - ellenfél nélkül (4:0)