Miskolc és Debrecen után Szentesen kellett helytállnia a Kaposvári Vízilabda Klub OB I-es csapatának. Juhász-Szelei góljával a vendégek szereztek vezetést, de az első negyed vége előtt már a hazaiaknál volt az előny.

A második játékrészben Takács találatát követően már 4-2 volt a Szentesnek, de a harmadik negyed elején ismét döntetlenre álltak a felek. Ezt követően hol a hazaiak vezettek, hol egál volt az eredmény, de a negyedik negyed elején ismét meglógtak két góllal Pellei Csaba tanítványai.

A lefújás előtt Mijics Dávid talált be emberelőnyből, majd az egyenlítésért is támadhattak a somogyiak, de a Szentes a végén megőrizte az előnyét.

E.ON Férfi Vízilabda OB I - 28. forduló

Metalcom Szentes - Kaposvári VK 9-8 (2-1, 2-2, 3-3, 2-2)

Gólszerzők: Takács 2, Mátyók 2, Hegedűs 2, Garancsy, Pellei, Fülöp ill. Horváth 3, Vindisch 2, Juhász-Szelei, Mijics.