A férfi teke Szuperliga 9. fordulójában az Investment Közutasok Kaposvári TK a Zengő Alföld Szegedi TE csapatát fogadta. A mérkőzés esélyesei egyértelműen a vendégek voltak, akik a bajnoki címért küzdenek, elsősorban a Zalaegerszegi TK ellen, míg a hazaiak fő célja a kiesés elkerülése.

Mindkét csapat számára felkészülést nyújtott a mérkőzés a következő héten rájuk váró feladatra: a Közutasok a Nyíregyháza ellen játszanak újra hazai pályán, a szegediek Zalaegerszegen vendégszerepelnek majd.

A felnőtt mérkőzésen hamar megmutatkoztak az erőviszonyok. A szegediek az első dobásoktól irányították a mérkőzést, gyűjtögették a szettpontokat és folyamatosan növelték előnyüket. Ez az egész mérkőzésre jellemző volt, a vendégek igazolták, hogy miért tartoznak nemzetközi szinten is a legjobbak közé. A nyáron újjáépített kaposvári pályán kiváló eredményeket elérve könnyedén nyerték a mérkőzést, a kaposváriak erejéből mindössze egy szettpontra futotta. A vendégek magasra tették a lécet, 3853 fás csapatpályacsúcsot felállítva. A Közutasoknak sem kell szégyenkeznie, a mutatott játék és az ütött csapatfa bíztató a jövő heti mérkőzésre.

Az ifjúsági mérkőzésen a kaposváriak csak megnehezíteni tudták a vendégek dolgát, mindkét Fajtai szoros párharcban maradt alul, így a szegediek 4:0-ra nyerték a mérkőzést.

Investment Közutasok KTK - Zengő Alföld Szegedi TE 0:8 (3466 - 3853)

Németh Tibor 577 - Szél Tibor 651 (0:4)
Horváth László 598 - Bárány Csongor 656 (1:3)
Illés Richárd (Wagner Mihály) 558 - Loncsárevity Adrián 648 (0:4)
Nagy Gergő 584 - Zapletán Zsombor (Danóczy Richárd) 624 (0:4)
Kálny Krisztián 583 - Karsai László 624 (0:4)
Pintér György 566 - Kiss Norbert 650 (0:4)

Ifjúsági mérkőzés: Investment Közutasok KTK - Zengő Alföld Szegedi TE 0:4 (1090 - 1125)

Fajtai Arnold 560 - Karsai Dániel 579 (1:3)
Fajtai Bálint 530 - Ivanyik Richárd 546 (2:2)