Alaposan bekezdett az OSC Újbuda a Kaposvári Vízilabda Klub ellen a Csik Ferenc Versenyuszodában, 0-2 után azonban még az első negyedben ledolgozták a hazaiak a hátrányukat - tudósít a KVK honlapja.

A második negyedben magasabb fokozatba kapcsoltak a fővárosiak. Manhercz Krisztiánék egymás után szerezték a gólokat, így a félidőben az OSC vezetett 6-2-re.

A játék képe a harmadik negyedben sem változott, Varga Dániel tanítványai magabiztosabbak voltak támadásban, amivel el is döntötték a bajnoki pontok sorsát.

Az utolsó felvonásban ismét megszórták magukat a csapatok. Hazai oldalon Kakstedter Bendegúz kétszer is betalált, a KVK pedig egy újoncot is avatott a kapuban a 17 esztendős Szilágyi Ábel személyében.

Az OSC végül magabiztosan nyert Kaposváron, a somogyiak pedig készülhetnek a Ferencváros elleni szerdai ütközetre.

E.ON Férfi Vízilabda OB I 18. forduló

Kaposvári VK - OSC Újbuda 6-15 (2-2, 0-4, 1-5, 3-4)

Gólszerzők: Juhász-Szelei 2, Kakstedter 2, Mijic ill. Manhercz 5, Erdélyi 2, Burián 2, Salamon 2, Bundschuh, Hárai, Dala, Sziládi.

Címkék: tabella, OSC, OB I, bajnoki, KVK, vízilabda, Kaposvár, sport