Fordulatos mérkőzésen szenvedett vereséget a Kaposvári Vízilabda Klub az OB I-es bajnokság 13. fordulójában - írja a kapospolo.hu. Jobban kezdte a szerda délutáni mérkőzést a Metalcom Szentes gárdája, Surányi László tanítványai azonban fordítani tudtak 0-2 után és 5-4-nél már a somogyiak vezettek.

A második játékrészben is folytatódott az adok-kapok, hol az egyik, hol a másik csapat vezetett 1 góllal.

A negyedik negyedben úgy tűnt, hogy meg tudnak lépni a kaposváriak, hiszen 12-10-nél és 14-12-nél is kétgólos előnyre tettek szert. Pelleiéknek azonban még erre is volt válaszuk. 15-14-re fordítani tudtak, amivel meg is nyerték az összecsapást. Hazai oldalon Vindisch Ferenc 6, míg a vendégektől Garancsy András 4 találatig jutott.

A KVK legközelebb szombaton a Szeged otthonában száll medencébe.

E.ON Férfi Vízilabda OB I - 13. forduló

Kaposvári VK - Metalcom Szentes 14-15 (1-2, 4-4, 5-3, 4-6)

Gólszerzők: Vindisch 6, Mijic 3, Juhász-Szelei 2, Dobos, Vékony, Langiewicz ill. Garancsy 4, Pellei K. 3, Takács 2, Mátyók 2, Hegedűs, Pellei F., Somogyi, Makán.

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!