Hétközi bajnoki várt a Kaposvári Vízilabda Klub OB I-es csapatára szerda délután - írja a kapospolo.hu. A Debrecen elleni mérkőzés eleje kiegyenlített játékot hozott, de a somogyiak szép lassan a saját kezükbe vették az irányítást és fokozatosan elléptek ellenfelüktől.

A harmadik negyed derekán már öt gól volt a két csapat közötti különbség köszönhetően a DVSE-től igazolt Horváth Ákos találatainak is.

A vendégek azonban ezután sem adták fel és remek hajrát bemutatva szép lassan ledolgozták hátrányukat. Zsilák gólja után 13-12 állt az eredményjelzőn, de végül Mijic Dávid találatát követően eldőlt a meccs végkimenetele.

A KVK ezzel tovább folytatta remek sorozatát, hiszen Juhász-Szeleiék zsinórban a negyedik győzelmüket aratták a bajnokságban.

Folytatás pénteken a BVSC otthonában.

Így látták a mérkőzést a főszereplők!

Log into Facebook | Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

E.ON Férfi Vízilabda OB I 12. forduló

Kaposvári VK – Debreceni VSE 14-13 (2-1, 4-2, 5-3, 3-7)

Gólszerzők: Horváth 5, Juhász-Szelei 2, Tóth-Gili 2, Mijic 2, Vindisch, Dobos, Jajcinovic ill. Macsi 3, Stefanidesz 2, Zsilák 2, Smitula 2, Nagy 2, Oltean, Süveges.