Világsztárok érkeztek szerda este a Csik Ferenc Versenyuszodába, a ferencvárosiak pedig esélyeshez méltóan kezdték a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzést. A kaposváriak 0-5 után találtak be először, a második negyedet azonban így is sikerült 3-3-ra menteniük.

A harmadik negyedben ismét rákapcsolt a Fradi és a görög Eb és vb gólkirály, Fountoulis vezérletével 6-1-re nyerték a játékrészt.

Az utolsó felvonásra ismét újítani tudtak Juhász-Szelei Norberték, amely összességében egy tisztességes, 17-8-as vereségre volt elegendő a friss Magyar Kupa-győztes ellen.

Férfi Vízilabda OB I - 4. forduló

Kaposvári VK - FTC-Telekom 8-17 (0-4, 3-3, 1-6, 4-4)

Gólszerzők: Juhász-Szelei 2, Langiewicz 2, Horváht, Tóth, Mijic, Jajcinovic ill. Fountoulis 5, Vigvári 3, Jansik 2, Német 2, Kállay 2, Jaksic 2, Nyíri.