2020.09.26 - Szombat
Jusztina
8ºC / 15ºC
Erősen felhős

Túl az első megmérettetésen 2020. Augusztus 07. - Péntek 13:32 | Címkék: 1.mcm-diamant adorján, Dobó Kupa, uszonyos-úszás, Sport

Egyéni csúcsokkal indult a versenyszezon az 1.MCM-Diamant Adorján SE uszonyos úszói számára.

A sportolók a koronavírus-járvány miatt májusban kezdhették el az edzéseket, így a versenyszezon is később kezdődött.

Az egri Dobó Kupán viszont már medencébe szállhattak az Adorjánosok, ahonnét összesen 6 arany-, 11 ezüst- és 12 bronzéremmel térhettek haza.

Alább a teljes eredménysor!

EREDMÉNYEK

Béka korosztály

50m uszonyos gyors

fiú 1.Begovácz Péter, 2.Lipák Benedek

lány 2.Tiszperger Szilvia

100m uszonyos gyors

fiú 1.Begovácz Péter, 2.Lipák Barnabás

lány 2.Tiszperger Szilvia

Cápa korosztály

50m uszonyos gyors

lány 5.Sebestyén Zorka 6. Szabó Szófia Zolna

100m uszonyos gyors

lány 2.Szabó Szófia Zolna 5.Sebestyén Zorka

Gyermek korosztály

50m uszonyos gyors

fiú 4.Fehér Erik, 11.Horváth Barnabás 14.Lipák Barnabás

lány 2.Hargitai Lola Jázmin 3.Juhász Anna 6.Kovencz Odett 7.Tajti Sára 9.Inkei Panna 11.Tajti Hanna

50m delfin

fiú 6.Fehér Erik, 9.Lipák Barnabás 13.Horváth Barnabás

lány 6.Tajti Sára, 6.Inkei Panna 7.Juhász Anna 8.Hargitai Lola Jázmin 9.Kovencz Odett 10.Tajti Hanna

100m uszonyos gyors

fiú 3.Fehér Erik, 8.Horváth Barnabás 9.Lipák. Barnabás

lány 1.Hargitai Lola Jázmin 2.Juhász Anna 3.Kovencz Odett 4.Tajti Sára 8.Inkei Panna 10.Tajti Hanna

Serdülő korosztály

50m uszonyos gyors

fiú 3.Kovencz Áron, 9.Vince Marcell 10.Tuli Botond

lány 4.Szalafai Karolina 6.Pados Gabriella

100m felszíni úszás

fiú 5.Kovencz Áron 7.Vince Marcell 9.Tuli Botond

lány 1.Pados Gabriella, 4.Szalafai Karolina

100m uszonyos gyors

fiú 3.Kovencz Áron 6.Vince Marcell 14.Tuli Botond

lány 2.Pados Gabriella 3.Szalafai Karolina

200m felszíni úszás

fiú 5.Kovencz Áron 6.Vince Marcell 7.Tuli Botond

lány 1.Pados Gabriella 3.Szalafai Karolina

Ifjúsági korosztály

50m felszíni úszás

lány 5.Posza Dorina, 15.Szabó Száva Hargita

100m felszíni úszás

lány 3.Posza Dorina 13.Szabó Száva Hargita

100m uszonyos gyors

lány 4.Posza Dorina 7.Szabó Száva Hargita

400m felszíni úszás

lány 4.Posza Dorina

Junior korosztály

50m búvár

fiú 3.Plessek Marcell, 6.Landor Patrik

lány 4.Durgó Katalin

100m felszíni úszás

fiú 4.Plessek Marcell, 6.Landor Patrik, 13.Szalafai Dávid

lány 9.Durgó Katalin

100m uszonyos gyors

fiú 2.Plessek Marcell 6.Landor Patrik 11.Szalafai Dávid

lány 3.Durgó Katalin

200m uszonyos gyors

fiú 3.Plessek Marcell 7.Landor Patrik 9.Szalafai Dávid

Felnőtt korosztály

50m uszonyos gyors

férfi 4.Lengyeltóti István

nő 4.Stadler Csenge

50m búvár

férfi 4.Semostyán Róbert

100m felszíni úszás

férfi 5.Lengyeltóti Bence

100m uszonyos gyors

férfi 2.Lengyeltóti Bence 5.Lengyeltóti István

nő 4.Stadler Csenge

400m felszíni úszás

férfi 3.Lengyeltóti Bence

Váltók

4x100m uszonyos gyors MIX 11 év és fiatalabb

1.Kaposvári Adorján SE „A” (Fehér E., Horváth B., Juhász A., Hargitai L.J.)

5.Kaposvári Adorján SE „B” (Lipák B., Begovácz P., Kovencz O., Tajti H.E.)

4x100m uszonyos gyors MIX felnőtt váltó

2.Kaposvári Adorján SE. „A” (Lengyeltóti B. Lengyeltóti I., Stadler Cs., Durgó K.)

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás