Vereséget szenvedett második felkészülési mérkőzésén az NB II-es rajtra készülő Kaposvári Rákóczi FC. A három 35 perces harmadra osztott meccsen a paksiak 3-0-ás győzelmet arattak a cukorgyári gödörben.

A paksifc.hu beszámolója szerint a meccs 14. percében Nagy János vétett öngólt, mellyel a vendégek megszerezték a vezetést (0–1). A második harmadban nem esett gól, a záró játékrészben viszont kettőt is szereztek a paksiak. Előbb az új igazolás, Bognár István volt eredményes egy, a kaputól 22 méterre lévő szabadrúgásból (0–2), majd Osváth futott el a jobb oldalon, és tette a kapu elé a labdát, a hosszúnál pedig Sajbán Máté érkezett, és 5 méterről a hálóba pofozta a labdát (0–3).

A mérkőzés után Waltner Róbert értékelte a látottakat, aki a csapat igazolásairól is szót ejtett.

Kaposvári Rákóczi FC–Paksi FC 0–3 (0–1)

Kaposvár, Rákóczi Stadion 150 néző.

Kaposvári Rákóczi FC: Pogacsics, Vachtler, Ur, Szabó A., Hadaró, Nagy J., Varjas Z., Földi B., Erdélyi, Simon, Balázs Zs. Csere: Laky (kapus), Bonnyai, Laky, Godzsajev, Sólyom, Kercsó, Borbély, Nagy T., Tratnyek, Juhász, Varjas L., Szekszárdi, Kojnok, Temesvári, Keresztes, Palkovics. Vezetőedző: Disztl László. Edző: Waltner Róbert.

Paksi FC: Holczer, Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó, Csősz, Balogh, Szakály D., Haraszti, Böde, Ádám. Csere: Rácz, Osváth, Szélpál, Lorentz, Kelemen, Molnár, Bertus, Bognár, Nagy, Sajbán, Bartha, Szendrei, Sipos. Vezetőedző: Osztermájer Gábor.

Gólszerzők: Nagy J. (öngól – a 14. percben), Bognár (a 88. percben), Sajbán (a 90. percben).