2020.04.01 - Szerda
Hugó
-4ºC / 10ºC
Napos
VIDEÓN A VÉGZŐSÖK NAGY NAPJA!
KATTINTSON A KAPOSVÁRI SZALAGAVATÓKÉRT!

A táncosoké volt a terep 2020. Március 10. - Kedd 15:29 | Címkék: Nyugat-Magyarország területi bajnokság, Kaposvár Aréna, táncverseny, Sport, video

Rangos viadalt rendeztek a hétvégén a Kaposvár Arénában.

Kaposvár adott otthont a hétvégén a táncosok Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságának.

Az Arénában rendezett kétnapos viadalon összesen 49 kategóriában hirdettek győztest a szervezők.

Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Gombkötő Balázs, Laskovics Petra
2. Bánáti Marcell, Józsa Janka

Felnőtt S Standard (1):
1. Gombkötő Balázs, Laskovics Petra

Felnőtt B Latin (3):
1. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
2. Török Dániel Viktor dr., Bartók Tímea
3. Kecskeméti András, Maretics Fruzsina

Felnőtt B Standard (2):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Horváth Márk, Katona Rozina

Felnőtt C Latin (4):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
3. Szabó Gergő, Tóth Evelin
4. Bognár Balázs, Háklár Adél

Felnőtt C Standard (2):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Tamás Marcell, Tamás Blanka

Felnőtt D Latin (3):
1. Seres Mátyás, Závecz Gabriella
2. Szomi Tamás, Birkás Emese
3. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca

Felnőtt D Standard (1):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina

Felnőtt E Latin (2):
1. Király György Keve, Fülöp Csilla
2. Tóth Asztrik Attila, Nagy Réka

Felnőtt E Standard (5):
1. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca
2. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
3. Szomi Tamás, Birkás Emese
4. Elek Roland László, Széplaki Blanka Dorottya
5. Király György Keve, Fülöp Csilla

Senior I. Open Standard (2):
1. Váczi Márk Dr., Váczi Noémi Katalin
2. Halász Barna, Weidinger Ágnes

Senior I. E Latin (1):
1. Németh Áron, Némethné Vörös Edina

Senior I. E Standard (1):
1. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka

Senior II. C Latin (1):
1. Király Gyula, Tóth Andrea

Senior II. D Standard (1):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina

Senior III. Open Standard (1):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin

Senior III. D Latin (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka

Senior III. D Standard (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka

Ifjúsági A Latin (2):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Pusch Kevin, Stercz Míra Krisztina

Ifjúsági B Latin (3):
1. Józsa Márk, Hegedüs Adela
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Sümegi Botond, Vastag Zsófia

Ifjúsági B Standard (1):
1. Pusch Kevin, Stercz Míra Krisztina

Ifjúsági C Latin (6):
1. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
2. Farkas Barnabás Sándor, P Kovács Panka Dóra
3. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
4. Radits Dávid, Szilágyi Júlia
5. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
6. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna

Ifjúsági C Standard (4):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna
4. Müller Balázs, Jáger Laura

Ifjúsági D Latin (10):
1. Bedecs András, Bedő Tamara Julianna
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
4. Kökényesy Dominik, Szurma Dorina
5. Pál Kristóf, Sötét Janka
6. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes

Ifjúsági D Standard (11):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
3. Szép Dominik, Kovács Fanni
4. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
5. Pál Kristóf, Sötét Janka
6. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
7. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra

Ifjúsági E Latin (7):
1. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
2. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
3. Kárpáti Péter Kristóf, Kiss Regina
4. Horváth Levente, Horváth Dorina
5. Szántó Dominik Domonkos, Kohut Eszter
6. Román Krisztián, Gulyás Nadin
7. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra

Ifjúsági E Standard (10):
1. Práger Mátyás, Vámosi Fanni
2. Bedecs András, Bedő Tamara Julianna
3. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
4. Román Krisztián, Gulyás Nadin
5. Szántó Dominik Domonkos, Kohut Eszter
6. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
7. Szűcs Henrik, Tóth Júlia

Junior II. B Latin (4):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
4. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka

Junior II. B Standard (3):
1. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Házas Ádám, Paluska Emese

Junior II. C Latin (5):
1. Péntek Ádám, Máté Zsóka
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
5. Póli Kristóf, Szabó Laura

Junior II. C Standard (4):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Póli Kristóf, Szabó Laura
3. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
4. Fehér Dominik, Fehér Violett

Junior II. D Latin (11):
1. Simon Áron, Korn Vivien
2. Oláh Olivér, Németh Dzsesszika Alexandra
3. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
4. Csepregi Gergő, Petter Alexa
5. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
6. Takács Tamás István, Kovács Dóra
7. Preszter Márk, Ruprecht Luca

Junior II. D Standard (8):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Csepregi Gergő, Petter Alexa
3. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
4. Simon Áron, Korn Vivien

Junior II. E Latin (5):
1. Lukács Zétény Attila, Németh Lili Nóra
2. Szőke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
3. Koroknai Roland, Batyi Enikő
4. Tátrai Dániel István, Széll-Szabó Lili
5. Koloh Gergő, Hufnágel Dorina

Junior II. E Standard (5):
1. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
2. Szőke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
3. Koroknai Roland, Batyi Enikő
4. Koloh Gergő, Hufnágel Dorina
5. Tátrai Dániel István, Széll-Szabó Lili

Junior I. B Latin (2):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Faludi Bálint, Paksa Luca

Junior I. B Standard (2):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Faludi Bálint, Paksa Luca

Junior I. C Latin (6):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Szegfű Balázs, Német Ena
4. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
5. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
6. Simon Dávid, Eke Flóra

Junior I. C Standard (3):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
3. Bódis Botond, Balassa Bíbor

Junior I. D Latin (10):
1. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
2. Landi Dominik Balázs, Mihók Milla
3. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
4. Froner Bendegúz, Lábodi Laura
5. Sovány Zsombor, Dömény Lili
6. Bocsor Levente, Dienes Borbála

Junior I. D Standard (4):
1. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
2. Szegfű Balázs, Német Ena
3. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
4. Novák Marcell, Szekér Johanna Erika

Junior I. E Latin (18):
1. Berényi Dénes Mihály, Kenéz Alma
2. Koloh Roland, Hufnágel Réka
3. Gorza Milán, Bödő Liána
4. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna
5. Tolnai Zétény Benedek, Olexa Kinga
6. Orsós Krisztofer Jonatán, Vastag Hanga Anna

Junior I. E Standard (19):
1. Sovány Zsombor, Dömény Lili
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
4. Huszár Barnabás, Dárdai Sára Viola
5. Szőcs Márton, Villányi Kata
6. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna

Gyerek II. C Latin (1):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi

Gyerek II. D Latin (3):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
3. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca

Gyerek II. D Standard (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi

Gyerek II. E Latin (7):
1. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
2. Kötél Nimród, Vastag Laura
3. Takács Ákos, Tóth Kovács Dorina
4. Katics Martin, Papp Léla
5. Dul Dominik András, Pallagi Zsófia
6. Szojkó Gábor Guidó, Kiss Tamara
7. Keskeny Milán, Borda Panna Lola

Gyerek II. E Standard (6):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
2. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
3. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
4. Katics Martin, Papp Léla
5. Szojkó Gábor Guidó, Kiss Tamara
6. Keskeny Milán, Borda Panna Lola

Gyerek I. E Latin (1):
1. Kapronczai Ádám Tamás, Villányi Dorka

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás