Az ifjúságiaknál simán, szettveszteség nélkül nyertek a hazaiak a nagyon fiatal (11 és 14 éves) vendég páros ellen.

A felnőtt mérkőzés első sora kiélezett párharcokat hozott. Kis Richárd gyengébb kezdés után a 3.-4. szettben jelentősen feljavult, mellyel megfordította a párharcot és 6 fa előnnyel megszerezte a csapatpontot. Tóth Normannak gyengébb teljesítménnyel is sikerült nyerni, így a hazaiak 2:0-ra, 23 fával vezettek egy sor után.

A második sorban a hazaiak közepes teljesítménye is elég volt a gyengébb eredményeket elérő nyírségiek ellen. Kálny Krisztián és Nagy Gergő is 3:1 arányban nyert, mellyel jelentősen növelték a Közutasok előnyét, egész pontosan 133 fára. Ezzel gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés, az utolsó sor már csak a pontos végeredményről döntött.

Horváth László a szezon legjobb hazai eredményével rukkolt elő, mellyel megszerezte az 5. hazai csapatpontot, miközben Sághy Tamás ezúttal a hazai pálya nem segítette, így Finta Zoltán révén a nyíregyháziak megszerezték becsületpontjukat, mellyel a mérkőzés 7:1 arányú, 128 fás kaposvári győzelemmel zárult.

A Közutasok jelenleg a 10. helyen állnak a tabellán 4 ponttal elmaradva a még bentmaradást érő 8. helytől. Egy hét múlva, hasonló folytatásban bízva újra hazai pályán az Ajka Kristály ellen lépnek pályára a kaposváriak.