2020.06.01 - Hétfő
Tünde
VIDEÓN A VÉGZŐSÖK NAGY NAPJA!
KATTINTSON A KAPOSVÁRI SZALAGAVATÓKÉRT!

Példaképeket díjaztak 2020. Február 19. - Szerda 15:13 | Címkék: Sport, magyar bajnokok köszöntése, KAPOSVÁR, 2020

Kaposvár elmúlt évi nemzetközi helyezettjeit és magyar bajnokait köszöntötték ma délután a Városházán. Az ünnepségen átadták az év utánpótláskorú sportolói díjakat is.

A somogyi megyeszékhely versenyzői 2019-ben is kitettek magukért, hiszen csaknem 20 sportágban nyertek magyar bajnoki címeket.

Az ünnepségről természetesen stábunk sem hiányozhatott:

Az Év  Sportolói

Női kategória:

Szerencsés-Miklai Zsanett, az 1.MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Club sportolója

Edző: Sasa Nedeljkovic

Férfi kategória:

Boros Bence dzsúdó versenyzőKaposvári Judo Klub Egyesület

Edző: Kéki Márton

Csapat kategória:

Kaposvári Rákóczi FC labdarúgó csapata 

Edző: Waltner Róbert

Az Év Utánpótláskorú Sportolója  2019

Női kategória 

Farkas Júlia, ritmikus gimnasztika versenyző, Lovasakadémia Sport Club

Edző: dr. Balogh Orsolya

Férfi kategória 

Kajtán Olivér, birkózó, Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

Edző: Takács László, Kajtán László 

Csapat kategória

Fino Kaposvár SE junior férfi csapata

A csapat tagjai: 

Csordás Barnabás, Fenyő Balázs, Fenyvesi Barnabás, Horváth Kristóf, Jámbor Dávid Kalmár Ákos, Kiss Máté, Kulcsár Adrián, Nagy Dávid, Ozsváth András, Pusztai Olivér, Szabó Barna Frigyes, Szabó Bence, Takács Barnabás, Tóth Máté.

Edző: Nagy József, Demeter András György 

Kaposvár város 2019. évi világbajnoki 1-8., Európa-bajnoki 1-6. helyezett sportolói, magyar bajnokai, válogatott labdajátékosai

Atlétika

Székács Máté

Favorit Atlétikai Club

Birkózás

Kajtán Olivér
Kiss Krisztina

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

Edzők: Takács László, Kajtán László

Íjászat 

Berényi József
Háromszéki Petra
Hevesi Lajos 
Izsáki Béláné
Péter Zsolt
Berényi József, Gergely Gábor, Ondrik Tibor

Kapos Íjász Egyesület

Edzők: Fehér János László, Izsáki Béla, Fatih Ozcil

Judo

Boros Bence
Novák Szilvia

Kaposvári Judo Klub Egyesület

Edzők: Kéki Márton, Böröcz Zsolt

Lábtenisz

Harsányi Ádám 
Harsányi Georgina
Pál-Kőrösi Evelin
Szlávecz István

Kaposfüred SC

Edző: Pál Tamás

Lovastorna 

Somogyi Eszter 

Lovasakadémia Sport Club

Edző: Villányi Krisztina

Modellezés

Dusa András
Novics József
Decsi Míra, Nagy Zoltán, Selmeczi Imre, Szentesi Norbert, Tamasóczky Tamás

Kaposvári Textiles Modellező Klub

Edzők: Tamasóczky Tamás, Nagy Zoltán

Motokrossz 

Szvoboda Bence 

Edző: Naszódi Zsolt 

Quadratlon, kajak

dr. Csima Ferenc
Faludy András Miklós
Horváth Gergő
Kardos Olivér
Stadler Dóra
Szerafin Dániel
Tóth Adorján
Nagy Lajos, Szabó József János
Kaposvári Vízügyi SC

Edző: Faludy András

Tapaszti Bence 
Sarkpont Kajak- Kenu és Quadratlon SE

Edzők: Horváth Attila és Somogyi Péter

Harangozó Gyula

MG Produkt Kaposvári Atlétikai Club

Ritmikus Gimnasztika

Farkas Júlia

Lovasakadémia SC

Edző: dr. Balogh Orsolya

Strandröplabda 

Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra 

Kaposvári Röplabda Akadémia

Edző: Gubik János

Stunt riding

Herczeg Balázs

Triatlon 

Molnár Enikő

MA-VIK Triatlon ClubEdző: Molnárné Jávori Beáta

Uszonyos és búvárúszás

Hamlin Matthew
Király Eszter
Lengyeltóti Bence
Stadler Bence
Stadler Csenge
Plessek Marcell
Varga Krisztina

Kaposvári 1. MCM Diamant Adorján SE

Edzők: Kovács László, Nagy Márk, Lábodi Laura

Vitorlázás

Turós László, Karsai Gábor, Herczeg István

Karsailing Vitorlás Sport Egyesület

Edző: Karsai Gábor

Fogyatékkal élők sportja

Atlétika

Fazekas István
Hegedűs István
Sztojka Brigitta

Bárczi DSE

Edzők: Bálint Gézáné, Golubics Zoltán 

2019-ben magyar válogatottban szereplő sportolóink labdajátékokban

Röplabda (felnőttek)

Szerencsés-Miklai Zsanett
Tálas Zsuzsanna

1.MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Club

Edző:Sasa Nedeljkovic

Bozóki Bence
Horváth Kristóf
Kalmár Ákos
Keen Cameron
Nagy József

Fino Kaposvári Röplabda Sport Egyesület

Edző: Demeter György, Ruben Wolochin

Utánpótlás röplabda válogatott

Fenyvesi Barnabás U17
Nagy Dávid U17
Kaposvári Röplabda Akadémia

Edzők: Sántosiné Oláh Edit, Demeter András

Jégkorong

Dávidházi Lilla – U14
Pázmándi Zsófia U18

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

Edzők: Barna Dénes, Marko Fiser

Lábtenisz

Harsányi Georgina
Pál-Kőrösi Evelin
Szlávecz István

Kaposfüred SC

Edző: Pál Tamás

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás