Szombaton a Csik Ferenc Versenyuszoda adott otthont a Kaposvár Kupa elnevezésű, többfordulós úszóversenynek, melyet első ízben rendeztek meg. Az Adorján SE 13 ifjú úszóval vett részt az eseményen, ahol 23 egyesület képviseltette magát.

Az adrojános versenyzők összesen 3 arany 2 ezüst és 1 bronzéremmel zárták az első fordulót, az egyesületek közti pontversenyben pedig a rangos tizedik helyen végeztek.

A legeredményesebb Győrffy Lili Anna volt, aki mindkét számában elsőként ért célba, új egyéni csúcsokat úszva. Pados Gabriella első ízben állhatott a dobogó legmagasabb fokára rangosabb úszóversenyen, míg legifjabb versenyzőnk, az újoncnak számító Tiszperger Szilvia 50 méter mellúszáson nyert bronzérmet.

Eredmények:

- Győrffy Lili Anna (2007): 200 m gyorsúszás: 1. hely, 800 m gyorsúszás: 1. hely

- Pados Gabriella (2007): 200 m hátúszás: 1. hely, 800 m gyorsúszás: 4. hely

- Lipák Barnabás (2010): 50 m mellúszás: 2. hely, 100 m gyorsúszás: 7. hely

- Posza Dorina (2005): 100 m pillangóúszás: 2. hely, 400 m vegyesúszás: 5. hely

- Tiszperger Szilvia (2013): 50 m mellúszás: 3. hely

- Karnis Kende (2009): 100 m mellúszás: 7. hely

- Balan Csenge (2010): 100 m mellúszás: 5. hely

- Tasnádi Martin (2002): 200 m hátúszás: 6. hely, 100 m pillangóúszás: 5. hely