Az ifjúsági mérkőzésen a két kaposvári végig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva, ugyanolyan eredményt elérve nyerte a mérkőzést.

A felnőtt mérkőzés első sora kiélézett párharcokat hozott, mindkét vendég játékosnak becsúszott 1-1 gyengébb szett, így mindkét pontot a hazaiak szerezték, mellyel 21 fás előnybe kerültek A második sorban Földesi nem tudott megbírkózni a kemény szolnoki deszkával, a helyére beálló Tóth ugyan mindkét szettet megnyerte, de a tetemes hátrányt már nem tudta behozni, ezzel meglett a harmadok hazai csapatpont is. A mások párban Nagy a második szettet leszámítva remekelt, melynek meg is lett az eredménye, a 600 fás határt átlépve nagy előnnyel szerezte a Közutasok első pontját. Két sor után 3:1 volt a pontállás a hazaiak javára, míg az összfa a kaposváriaknak volt több 65 egységgel.

Az utolsó sorban aztán a szolnokiak már-már legendás zárópárosa esélyt sem adott a vendégeknek. Két extra eredménnyel mind a nyolc szettpontot, ezzel együtt a csapatpontokat is begyűjtötték és megfordították az összfát is az egyébként szépen teljesítő Kálny-Sághy páros ellen. A 7:1-es végeredmény nem tükrözi hűen a kiélezett mérkőzést, a kaposváriak által elért 3373 fa pedig akár meglepetésre is elég lett volna a szolnokiak korábbi hazai mérkőzésein elért eredményeik alapján, viszont mindenképp reményt adhat a folytatásra.

Szükség is lesz a jó eredményekre egy hét múlva, hiszen az 5. helyen álló Győr csapata utazik Kaposvárra.