Kaposvári győzelem született a női röplabda Extraliga pénteki összecsapásán. A Diamant-lányok simán hozták a fővárosiak ellen az első felvonást, majd egy igen kiélezett szett következett. Sokáig a vendégeknek állt a zászló, de Tálasék 24-20-as MTK vezetésről is fordítani tudtak.

A harmadik szettre elfáradtak a kék-fehérek, így a kaposváriak végül 3:0-ás győzelemmel folytatták bajnoki szereplésüket.

Így látták a mérkőzést a vezetőedzők!

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!

1.MCM-Diamant Kaposvár - MTK Budapest

Uploaded by KaposPont on 2019-11-10.

1. MCM-Diamant Kaposvár–MTK Budapest 3–0 (17, 24, 14)

Kaposvár Aréna, 400 néző. V.: Horváth M., Tillmann Gy.

1. MCM-Diamant Kaposvár: Klisura (16), Djurics (8), Tálas (7), Szűcs (9), Sipic (8), Matics (10). Csere: Szpin (libero), Kalmár (3), Hegyi (-), Németh Zs. (-). Vezetőedző: Sasa Nedeljkovic. Másodedzők: Böcz Dávid és Vajda Tamás.

MTK Budapest: Durst (1), Takács D. (9), Zólyomi (5), Vezsenyi (-), Kiss G. (2), Király (6). Csere: Nagy F., Szalai A. (liberók), Petőváry (10), Lesi (1), Godó (-). Vezetőedző: Tóth Gábor. Másodedző: Schildkraut Krisztián.

A mérkőzés alakulása
1. játszma: 1–1, 4–1, 7–3, 9–4, 13–13, 19–14, 22–16, 24–16.
2. játszma: 2–2, 4–2, 4–4, 6–5, 9–8, 9–10, 12–12, 13–15, 15–19, 15–21, 20–23, 23–24, 25–24.
3. játszma: 2–0, 5–2, 6–3, 9–5, 12–5, 15–6, 19–11, 24–14.

Sasa Nedeljkovic: Sokat kivett belőlünk a múlt heti két mérkőzés, ami meglátszott a mai teljesítményünkön. A második szettben azonban így is tudtunk újítani.

Tóth Gábor: Kísértett minket a Haladás elleni meccs. Nagy kár a második játszmáért, de úgy gondolom, így is partban voltunk egy négybe igyekvő csapattal.

Címkék: mtk, extraliga, női röplabda, 1.mcm-diamant kaposvár, sport