A rekordbajnok somogyiakra a csütörtöki Challenge Kupa-összecsapás után egy papíron könnyebb mérkőzés várt, és mivel komolyan vették ezt a fellépést is, nem maradt el a magabiztos győzelem. A Fino az első szett derekára megnyugtató előnyt szerzett, és végül 21 pontot engedélyezett ellenfelének.

A térfélcsere után is nagy volt a különbség a két együttes között. A vendégek lényegében minden játékelemben ellenfelük fölé nőttek. A harmadik játékrész elején a házigazda is felmutatott valamit a tudásából, de itt sem fenyegette veszély a kaposvári részsikert. Bozókiék tehát újabb értékes három ponttal gazdagodtak, és készülhetnek a jövő vasárnapi, Pénzügyőr elleni rangadóra.

Férfi röplabda NB I., alapszakasz MÁV Előre-Bericap - Fino Kaposvár SE 0:3 (-21, -14, -18)
Székesfehérvár. V.: Barabás, Mezőffy.

MÁV: Náhol 3, Kun 8, Stefanovics 5, Cordies 14, Neukum 3, Kholmann 1. Csere: Szentesi, Takács (liberók), Németh Zs. 1, Szőke, Tóth K. 1. Vezetőedző: Németh Ödön.

Kaposvár: Keen 1, Bozóki 4, Makarov 9, Kruzskov 4, Bögöly 3, Nagy J. 5. Csere: Kiss M. (liberó), Kalmár 8, Kulcsár 2, Horváth K. 8, Fenyvesi, Martinez. Vezetőedző: Ruben Wolochin.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 7:8, 10:16, 14:21. II. játszma: 3:8, 9:16, 12:21. III. játszma: 8:7, 14:16, 19:21.

Címkék: férfi röplabda, MÁV Előre, Székesfehérvár, Fino, sport, Kaposvár