Az ifjúságiak könnyedén nyerték a mérkőzést, Fajtai ugyan kikapott, de Horváth hozta a pontot, így 3:1 arányban nyertek a vendégek.

A felnőtteknél az első sorban nem sok esélye volt Némethnek, mindössze 1 szettpontot szerzett ellenfelétől. Illés is hasonlóan járt, igaz neki nagyon kevés hiányzott a pontszerzéshez. A hazaiak 2:0-ra, 40 fával vezettek.

A középső sorban Kis és a helyére csereként beálló Wagner a harmadik szett végén pontszerzésre állt, az utolsó szett viszont megfordította a párharcot, újabb hazai pont született. Nagy gyengébb kezdés után a második 60 gurításban a maga javára fordította a párharcot, így a Közutasok örülhettek a csapatpontnak, így az ajkaiak 3:1-re 45 fával vezettek.

Az utolsó sorban Horváth hiába ütött több fát ellenfelénél, szettpontból kevesebbet szerzett, a Kristályosoké lett az újabb pont. Kálny gyenge taljasítményt nyújtott, esélye sem volt a pontszerzésre, így végül a hazaiak meglepően nagy arányban, 7:1-re nyerték a mérkőzést.

A Közutasoknak eddig nem sok babér termett a szezonban, idegenbeli mérkőzéseken a hazaiak eddig ellenük érték el a szezon legjobb vagy egyik legjobb eredményét, míg más csapatok elleni visszafogottabb teljesítményüket a kaposváriak simán túldobták. Remélhetőleg ez a sorozat hamar megszakad, Fortuna a Közutasok mellé szegődik, akár már a hétvégén, mikor a Szentgotthárd csapata látogat Kaposvárra.