Egy perc híján egy óra alatt nyerte meg az új évad első tétmérkőzését a Fino férfi röplabdacsapata. A kaposváriak a bajnokság nyitó játéknapján a magyar ifjúsági válogatott ellen léptek pályára Rácalmáson, és úgy győztek 3:0 arányban, hogy ellenfelük mindhárom szettben 13-13 pontig jutott. A legtöbb pontot Kalmár Ákos szerezte aki 15 egységig jutott.

Magyar ifjúsági válogatott - Fino Kaposvár SE 0:3 (-13, -13, -13)
Rácalmás, 50 néző. V.: Farkas L., Barabás B.

Magyar ifjúsági válogatott: Iván G., Boa 7, Tomanóczy, Majoros 5, Szabó V. 5, Flachner K. Csere: Laczi D. (liberó), Balázs B. Szövetségi edző: Tomanóczy Tibor.

Kaposvár: Nagy J. 5, Keen 6, Bögöly 8, Kulcsár 7, Kalmár 15, Horváth K. 10. Csere: Kiss M. (liberó), Fenyvesi. Vezetőedző: Ruben Wolochin.

Az eredmény alakulása: I. játszma: 3:8, 10:16, 10:21. II. játszma: 1:8, 6:16, 8:21. III. játszma: 5:8, 9:16, 12:21.