Szombaton a férfi teke Szuperliga 3. fordulójában Győrbe utazott a Közutasok Kaposvári TK csapata. A mérkőzés esélyesei a hazaiak voltak, bár az első két forduló eredményei alapján a vendégek szerettek volna meglepetést okozni.

Jól is indult a mérkőzés, Wagner és Kis is jól kezdett, ennek ellenére a hazaiak egyre nagyobb előnyt szereztek, főleg az egyéni csúcsát megjavító Tóth Áronnak köszönhetően. Egy sor után 2:0 és 83 fa volt a hazai előny.

A második sorban az egyik párban a hazai játékos nyert, Miklós csak az első 2 szettben volt partiban a második 60-ra feljavuló Batki ellen, míg a másik párban Nagy Gergőnek az első két szett után szerzett előnye bőven elegendő volt az első vendég pont megszerzéséhez. A győriek 3:1-re, 85 fával vezettek, így a hazaiak gyakorlatilag megnyerték a mérkőzést, az utolsó sorban már csak a végeredmény volt kérdéses.

A hazaiak záró párosa mindent megtett azért, hogy több pontot ne veszítsenek. Kálny hiába ütött több fát ellenfelénél, a szettpontok tekintetében alul maradt (két szettben is 1 fával kapott ki), így a győrieké lett az újabb pont, miközben Sághynak esélye sem volt, ezúttal nem igazán ment neki a játék, így végül a hazaiak 7:1 arányban, 133 fával nyerték a mérkőzést.

Igaz, hogy a kaposváriak ebben a szezonban még nem értek el ekkora eredményt, de ez most egy igazán peches nap volt számukra, hiszen ekkora formajavulásra nem számítottak az eddig visszafogottabb teljesítményt nyújtó győriektől (csapatszinten 266 fát !!! javultak az előző hazai mérkőzésükhöz képest).

A következő héten a bajnoki címvédő Szegedi TE utazik Kaposvárra.