2019.05.23 - Csütörtök
Dezső
11ºC / 20ºC
Borult

Megvan a bronzérem! 2019. Május 09. - Csütörtök 18:02 | Címkék: Sport, Siófok KC, Kézilabda, bronzérem, NB1

Könnyed sikert aratott a Siófok női kézilabdacsapata Székesfehérváron, az élvonalbeli pontvadászat újabb mérkőzésén.

A hetek óta remek formát mutató Balaton-partiak 13-10-es félidei vezetés után tíz góllal, 30:20 arányban bizonyultak jobbnak. Az SKC ezzel a győzelemmel már biztosan bronzérmesként zárja a bajnokságot. A siker alapja ismét csak a jó védekezés volt Dedu vezényletével, aki az első félidőben tíz, a fordulás után pedig nyolc védést mutatott be.

Kobeticsék most már a szombati EHF Kupa-döntő visszavágóra összpontosítanak, és ha hazai pályán legyőzik dán riválisukat, akkor megkoronázhatják egész éves teljesítményüket.