2019.05.20 - Hétfő
Bernát, Felícia
11ºC / 21ºC
Borult

Ezüstérmes a RÖAK Sárga, negyedik a RÖAK Kék 2019. Május 09. - Csütörtök 09:52 | Címkék: KEK, döntö, Sport, RÖAK, sárga

A kaposvári röplabdás fiatalok az OMB döntőjében remekeltek.

Újabb nagy sikert ért el a Kaposvári Röplabda Akadémia Utánpótlás Műhely. A Varga Péter vezette RÖAK Sárga a második, a Demeter András által irányított RÖAK Kék pedig a negyedik helyet szerezte meg az Országos Mini Bajnokság Szegeden megrendezett döntőjében.

Az U13-as korosztály idei legfontosabb versenyén a RÖAK Sárga egymás után négy ellenfelét is legyőzte, és csak a fináléban szenvedett szoros csata végén vereséget a kecskemétiektől. A csapat tagjai közül Turger Ádám kapott különdíjat.

A RÖAK Kék három győzelemmel és ugyanennyi vereséggel zárta a szegedi mérkőzéssorozatot, ebből az együttesből Csordás Bertalan részesült elismerésben.