67-es 190819-191020 hirdetés
2019.09.17 - Kedd
Zsófia
15ºC / 24ºC
Borult

Kaposváriak a keretben 2019. Május 06. - Hétfő 14:13 | Címkék: Válogatott, Sport, KAPOSVÁR, Röplabda

Miklai Zsanett mellett Keen Cameron, Kalmár Ákos, Horváth Kristóf és Bozóki Bence is válogatott behívót kapott.

A héten kezdi meg felkészülését a férfi és női röplabdaválogatott a május végén kezdődő Európa Ligára, illetve utóbbiak egyben az augusztus végi budapesti Európa-bajnokságra, valamint a nápolyi Universiadera.

Női válogatottunk hétfőtől Budaörsön készül – kivéve három légióst (Pallag Ágnes, Sándor Renáta, Szakmáry Gréta), akiknek klubja még versenyben van a bajnokságban – míg a férfiak szerdán gyülekeznek, de másnap ciprusi edzőtáborba utaznak.

A hölgyeknél Miklai Zsanett, az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem játékosa is bekerült a bő keretbe, míg a férfiaknál Keen Cameron, Kalmár Ákos, Horváth Kristóf és Bozóki Bence került be a keretbe.

A két válogatott egyébként június 8-án a Kaposvár Arénában meccsel majd.

A NŐI VÁLOGATOTT NYÁRI MÉRKŐZÉSEI ÉS KERETE:

Arany Európa Liga

05.25 15:00 Magyarország – Franciaország; Nyíregyháza (Tv: Duna World)

05.29 19:00 Horvátország – Magyarország; Varasd

06.01 18:00 Franciaország – Magyarország; Harnes

06.08 15:00 Magyarország – Horvátország; Kaposvár (Tv: Duna World)

06.12 17:55 Ausztria – Magyarország; Graz

06.15 15:00 Magyarország – Ausztria; Ludovika Aréna (Tv: Duna World)
Európa-bajnokság, csoportkör (Budapest, Papp László Sportaréna)

08.23 20:30 Magyarország – Észtország

08.24 20:30 Magyarország – Románia

08.26 20:30 Magyarország – Azerbajdzsán

08.28 18:00 Magyarország – Horvátország

08.29 18:00 Magyarország – Hollandia

Az Európa-bajnokság mérkőzéseit is az MTVA közvetíti.

A bő keret:

Feladók: Bagyinka Fanni (UTE), Bleicher Réka (UTE), Cicic Marija (Hungast-Haladás), Tálas Zsuzsanna (Swietelsky-Békéscsaba)

Ütők: Bokorné Liliom Rita (UTE), Dégi Barbara (Gödöllői RC), Dékány Bernadett (Vasas Óbuda), Miklai Zsanett (1.MCM-Diamant Kaposvár), Németh Anett (Coastal Carolina University – amerikai), Pallag Ágnes (Cannes – francia), Sándor Renáta (Allianz MTV Stuttgart – német), Szakmáry Gréta (SSC Palmberg Schwerin – német), Takács Doroti (MTK Budapest), Török Kata (Vasas Óbuda)

Centerek: Ambrosio Melani (Vasas Óbuda), Bodnár Dorottya (Swietelsky-Békéscsaba), Bodovics Hanna (Swietelsky-Békéscsaba), Kis Rebeka (MTK Budapest), Kovács Lilla (UTE), Nagy Eszter (Rote Raben Vilsbiburg – német), Pekárik Eszter (Swietelsky-Békéscsaba), Pintér Andrea (Jászberény)

Liberók: Lékó Lilla (Jászberény), Molcsányi Rita (Swietelsky-Békéscsaba), Szpin Renáta (Swietelsky-Békéscsaba), Tóth Fruzsina (Fatum-Nyíregyháza)

A FÉRFIVÁLOGATOTT EURÓPA LIGA-MÉRKŐZÉSEI ÉS KERETE:

05.25 17:30 Magyarország – Bosznia-Hercegovina; Nyíregyháza

05.29 18:30 Görögország – Magyarország; Lutraki

06.01 20:00 Bosznia-Hercegovina – Magyarország; Kakany

06.08 17:30 Magyarország – Görögország; Kaposvár

06.12 20:25 Ausztria – Magyarország; Graz

06.15 17:30 Magyarország – Ausztria; Budapest, Ludovika Aréna

Feladók: Keen Cameron Illés (Fino Kaposvár), Magyar Bálint (LV Sport Pénzügyőr)

Ütők: Dávid Csanád (Steaua Bucuresti – román), Gebhardt Norbert (VRCK), Gergye Roland (Galatasaray – török), Horváth Kristóf (Fino Kaposvár), Kalmár Ákos (Fino Kaposvár), Pesti Marcell (HÉP-Kecskemét)

Centerek: Flachner Dániel (LV Sport Pénzügyőr), Gacs Dániel (HÉP-Kecskemét), Juhász Péter (VRCK), Rása Alex (LV Sport Pénzügyőr) Szabó Alpár (Herrsching – német)

Liberók: Bán Viktor (LV Sport Pénzügyőr), Bozóki Bence (Fino Kaposvár).

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás