I. osztály felnőtt korcsoportban Kirkovits Dorottya magasan nyerte az egyéni összetett versenyt, és emellett karika, labda és szalaggal is ő lett bajnok. Buzogánnyal ezüstérmet nyert. Junior kategóriában az erős és népes mezőnyben Borbély Kata egyéni összetettben az 5. helyen, Király Gréta a 7.helyen zárt. Borbély Kata szalaggal a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Serdülő korcsoportban Szerafin Gréta aranyat nyert kötéllel és karikával, összetettben és labdával ezüstérmes lett, szabaddal bronz került a nyakába. Hirt Petra a 2012-ben született gyermekek közt bronzérmes lett.

a Lovasakadémia SC felvételeia Lovasakadémia SC felvételeia Lovasakadémia SC felvételeia Lovasakadémia SC felvételeia Lovasakadémia SC felvételeia Lovasakadémia SC felvételei
a Lovasakadémia SC felvételei
A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!

II. osztály junior 1 korcsoportban a Lovasakadémia csapata magasan nyert. Gál Bernadett, Gyenesei Fanni, Kulcsár Adrienn és Németh Szonja alkotta a győztes csapatot. Egyéni összetettben Németh Szonja a dobogó második, Gyenesei Fanni a harmadik fokára állhatott. Karikával Gyenesei Fanni nyert, Németh Szonja lett az bronzérmes. Buzogánnyal Németh Szonja állhatott a dobogó második, Gyensei Fanni a harmadik fokára. Junior 2 korcsoportban szintén LSC s csapat arany született. Bajsz Babett, Bátori Lili, Gazda Véda, Miklós Míra és Rohtmer Nikolett összeállítású csapat magasan nyert. Egyéni összetettben Gazda Véda lett a bajnok, Bátori Lili és Rohtmer Nikolett előtt. Kötéllel szintén Gazda Véda nyert, Rohtmer Nikolett ezüstöt, Bátori Lili bronzot nyert. Labdával Bátori Lili győzött, Rohtmer Nikolett és Gazda Véda előtt. A serdülők között a 2009 ben születettek versenyében Csernák Mirjam egyéni összetettben és labdával első lett, karikával bronzérmet nyert. Gyermek korcsoportban, 2010-ben születetteknél Kolics Holli megvédte vidékbajnoki címét, karikával magasan nyert. Varga Maja három ezüsttel gazdagodott, egyéni összetett, szabad, karika versenyszámokban.

III. osztályban Futó Anna és Somlyai Flóra felnőtt korcsoportban csapatban ezüst érmesek lettek. Futó Anna emellett egyéni összetettben és karikával ezüstö, buzogánnyal bronzot érdemelt. Junior 1 korcsoportban a Horváth Boglárka, Károly Kata és Szombathelyi Zsófia összeállítású csapat kis különbséggel maradt le az aranyról. Szombathely Zsófia egyéni összetettben ezüstérmes lett, labdával nyert. Károly Kata buzogánnyal ezüstérmes lett. Junior 2 korcsoportban Czimmerman Rita egyéni összetettben ezüstöt, labdával aranyat nyert. Buzás Natasa pontszerző helyen végzett. A serdülők nagyon népes mezőnyében az LSC nek két csapata is volt. A Gippert Liza, Grózner Alexa, Mészáros Veronika, Molnár Adél és Nagy Loretta összeállítású csapat bronzérmes lett. A Dancs Loretta, Fodor Médea, Nagy Melissza, Vass Gréta alkotta csapat az 5.helyen zárt. A 2008-as születésűek közt Molnár Adél összetetten és karikával nyert, szabaddal ezüstérmes lett.

Gyermek korcsoportban a LSC együttese a 2. helyen végzett. A csapat tagjai : Hernádi Csenge, Keszthelyi Boróka, Magyarfi Szonja, Molnár Alíz, Németh Maja, Vlasics Zorka. Vlasics Zorka nyerte a 2011-ben születettek versenyét. Ezzel a teljesítménnyel az összes LSC-s versenyző kvalifikálta magát az Országos Bajnokságra. A lányokat felkészítették: Balogh Orsolya, Feitner Bernadett, Oláh Dóra, Boros Ninetta, Kiss Pálma, Kárpáti Kitti.

Címkék: vidékbajnokság, Lovasakadémia SC, ritmikus gimnasztika, Kaposvár, sport