A montenegrói Nikola Giga kezdte a gólgyártást a Kaposvári VK – Metalcom Szentes OB I-es bajnokin, amit csak Nagy Márton találata követett az első negyedben - írja kapospolo.hu. A második felvonás elején ismét a KVK ragadta magához a vezetést Juhász-Szelei Norbert találatával, majd Lukács Ábel növelte tovább a hazai előnyt.

Pellei Norbert akciógóljára Nikola Giga válaszolt emberelőnyből, amivel ki is alakult a 4-2-es félidei eredmény.

Vindisch Ferenc találatával indult a harmadik negyed, amit két szentesi gól követett. Előbb Pellei Kristóf, majd Nagy Márton talált Krémer kapujába, utóbbi büntetőből.

A negyedik negyed elején aztán egy újabb büntetővel egyenlített a Szentes. Pellei Frank lőtt a kaposváriak hálójába. Berta József tanítványainak azonban ezután is volt tartása. A remek napot kifogó Nikola Giga szerezte vissza a vezetést, majd két perccel a vége előtt a montenegrói állította be a 7-5-ös végeredményt.

E.ON Férfi Vízilabda Bajnokság Középszakasz – Alsóház 7. Forduló

Kaposvári VK – Metalcom Szentes 7-5 (1-1, 3-1, 1-2, 2-1)

Gólszerzők: Giga 4, Vindisch, Juhász-Szelei, Lukács Á. ill. Nagy M. Pellei K. 2-2, Pellei F.