A férfi teke Szuperliga alsóházi küzdelmeinek 8. fordulójában Szentgotthárdra utazott a Közutasok Kaposvári TK csapata. Ebben a szezonban már háromszor találkoztak a felek, eddig mindig a hazai csapat került ki győztesen az összecsapásokból. Nem indult rosszul a mérkőzés a vendégek számára, ugyan Sághy szoros párharcban 5 fával kikapott, viszont Németh 3 szettgyőzelmének köszönhetően megszerezte a csapatpontot, miközben a vasiak 13 fás előnybe kerültek.

A második sor aztán egyértelműen a hazaiakról szólt. A vendégeknél Magyar és a helyette csereként beálló Földesi is gyengén játszott, míg Nagynak ugyan volt esélye pontot szerezni, de végül 10 fával kikapott, így két sor után 3:1-re, 99 fával vezetett a Szentgotthárd, gyarkorlatilag eldőlt a mérkőzés.
Az utolsó sorban sem változott a játék képe, Kálny simán kikapott, Horváth szoros küzdelemben, de szintén alulmaradt, így a Közutasok elsősorban gyenge teljesítményük miatt (ősszel több,mint 100 fával jobb volt a csapateredmény) egy 7:1 arányú vereségbe szaladtak bele.

A bajnokságban két hét szünet következik, melyet követően Győrbe utaznak a Közutasok. A szünetben április 6-án megrendezésre kerül a Nyugat-Magyarországi egyéni bajnokság, amelyen Kálny Krisztián képviselheti a kaposváriakat.

Szentgotthárdi VSE - Közutasok Kaposvári TK 7:1 (3544 - 3375)

Cseh Bence 581 - Sághy Tamás 576 (2:2)
Düh András 606 - Németh Tibor 598 (1:3)
László György 585 - Magyar József (Földesi Zsolt) 509 (4:0)
Cserpnyák Martin 571 - Nagy Gergő 561 (2:2)
Pákai Zsolt 611 - Kálny Krisztián 550 (3:1)
Horváth Viktor 590 - Horváth László 581 (2:2)