Több mint egy félidőn át emberelőnyben játszott a Kaposvári Rákóczi a Vasas ellen a labdarúgó NB II. szerda esti mérkőzésén. Bőszt, a vendégek kapusát már az első játékrészben kiállította a játékvezető, a folytatsában azonban hiába veszélyeztetett többször is Waltner Róbert csapata, a győzelmet nem tudták megszerezni. A hosszabbításban ráadásul a piros-kékek is közel jártak a gólszerzéshez.

Merkantil Bank NB II. 27. forduló

Kaposvári Rákóczi - Vasas 0-0

A harmadik negyed közepéig vezetett a Kaposvári Vízilabda Klub az AVUS Szombathely ellen az OB I-es bajnokság középszakaszában, a vendégek azonban hatalmasat hajrázva, 11-9-re nyerni tudtak a somogyi megyeszékhelyen.

E.ON Férfi OB I Középszakasz - Alsóház 2. forduló

Kaposvár-AVUS 9:11 (3:1, 3:3, 1:2, 2:5)

G.: Vindisch, Berta J. 3-3, Giga 2, Kovács O., ill. Kiss Cs. 3, Polovic, Basara 2-2, Takács J., Garancsy, Irmes P., Baj.

Címkék: avus, kaposvári vízilabda klub, vasas, kaposvári rákóczi, sport