A Kaposvári KK a Paksot látta vendégül szombat este a Városi Sportcsarnokban, ahol végig nagyon szoros mérkőzést játszottak egymással a felek. Az első és a második negyed is 1-1 pontos vendégvezetéssel zárult, és az első félidőben kialakult legnagyobb különbség se volt nagyobb hét pontnál.

A csapatok rendkívül pontatlanul játszottak, sok volt az eladott labda és a kihagyott helyzet mindkét oldalon. A harmadik negyedet a Kaposvári KK zárta jobban, és végül hat pontra sikerült elhúzniuk az ASE ellen. A paks a negyedik negyedet egy 10-0-ás rohanással kezdte, amivel visszaállt a meccs nagy részét uraló kiegyenlített mérleg. A csapatok a 38. percig fej-fej mellett haladtak, ám ekkor a KKK irányítója, Ubilla bedobott egy triplát, majd a paksi bedobásnál ellopta a labdát, amivel el is döntötte a meccset. Az utolsó egy percben már csak a Kaposvár dobott kosarat, amivel 88-77-re megnyerte a találkozót.

Aki lemaradt, itt visszanézheti a mérkőzést!

Kaposvári KK - Atomerőmű SE 88-77