67_fejléc hirdetés
2019.06.27 - Csütörtök
László

Kettős győzelem 2019. Január 31. - Csütörtök 13:55 | Címkék: Kaposvári Sportközpont és Sportiskola, Jégkorong, bajnokság

Dupla fordulóval folytatódott a jégkorong-bajnokság az U14-es korosztályban, és a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola két szép győzelmet aratott.

A fiatalok előbb hazai környezetben, gólzáporos mérkőzésen nyertek 22-0-ra a Dunaújvárosi Acélbikák ellen. A kapus Balogh Ádám a szezon első 100 százalékos mérkőzését játszotta.

Másnap a csoportelső Ferencváros otthonába látogattak Barna Dénes tanítványai, és 3-1-es hátrányból, remek hajrával sikerült fordítani.

A KASI csapata harmadik harmadban 25 alkalommal vette célba a kaput, mígy a hazaiak csak egyszer.