Nagyon magabiztosan kezdett a Körmend Kaposváron. Sokáig úgy tűnt, hogy a vártnál is simábban nyerik meg a mérkőzést - írja a bb1.hu

Már az első negyedben hét pontos előnyt szedtek össze Ferenczék. Támadásban és védekezésben is jobbak voltak. A Kaposvár a második negyedben, és a harmadik negyed közepén tett egy erőtlen kísérletet, hogy visszatérjen meccsbe, de a vasiaknak mindig volt válaszuk, így az utolsó negyed úgy tűnt csak formalitás lesz.

A húsz pontos előny birtokában azonban bealudt a Körmend, és a zárórészt egy 19-3-as rohammal kezdték a hazaiak. A piros-feketék szemmel láthatóan megszeppentek, hibát-hibára halmoztak. Tanácstalanul asszisztáltak ahhoz, hogy egyre közelebb, és közelebb férkőzik az ellenfél.

A kínos "gólcsendett" csak a 35. percben tudták megtörni, akkor ismét hét volt közte, a Kaposvár azonnal időt kért.

75-80 volt az eredményjelzőn, amikor Price dobott egy triplát, ami végül fordulópontnak bizonyult. Az utolsó negyedbeli rövidzárlat ellenére győzött a Körmend.

Kaposvári KK - Egis Körmend 87-92 (14-21, 23-27, 15-24, 35-20)

Kaposvári Városi Sportcsarnok,

V: Benczur T., Pálla Z., Győrfy R.

KKK: Ubilla 22/3, Johnson 13/3, Baki 8/6, Hendlein 15, Spica 12. Cserék: Markovics 10, Halász 2,Lilov 5/3, Hock -.

Körmend: McNeail 9/3, Bradford 23/9, Price 23/9, Hammonds 10/3, Delas 9.Cserék: Ferencz 9/9, Csorvási 7, Németh 2.