Remekült kezdte a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata a MÁV Előre elleni Magyar Kupa negyeddöntő visszavágóját, a magabiztosan megnyert első szett után azonban összekapták magukat a székesfehérváriak.

A vendégek egyenlítését követően megint jobban összpontosítottak a hazaiak, az újabb szettgyőzelem pedig egyben azt is jelentette, hogy megvan a kaposváriak továbbjutása.

A negyedik felvonásban már a fiataloknak is lehetőséget adott Demeter György, akik éltek is a lehetőséggel. A vége 3:1-es kaposvári győzelem lett, és a somogyiak várhatják az elődöntőben a Kecskemét – Szolnok párharc továbbjutóját.

Fino Kaposvár – MÁV Előre 3:1 (16, -18, 13, 18)

Kaposvár, 250 néző. V.: dr. Árpás, Varjasi.

Fino: Bozóki 11, Kalmár 7, Keen 2, Horváth K. 16, Nagy J. 7, Bögöly 13. Csere: Pápai (liberó), Kulcsár, Kiss M., Szabó Barna 2, Szabó Bence 2. Vezetőedző: Demeter György.

MÁV: Guzmics 3, Németh Zs. 10, Kholmann 9, Cordies 10, Neukum 3, Halász. Csere: Takács, Nagy Á. (liberók), Sziládi 1, Szőke 1. Vezetőedző: Németh Ödön.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:3, 16:10, 21:12. II. játszma: 7:8, 11:16, 16:21. III. játszma: 8:3, 16:8, 21:9. IV. játszma: 8:7, 16:9, 21:11.

Továbbjutott a Fino Kaposvár kettős győzelemmel.

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!

Címkék: máv előre, röplabda, magyar kupa, fino kaposvár, sport