Jól kezdte az UVSE elleni szombati bajnokit a Kaposvári Vízilabda Klub csapata - kezdi összefoglalóját a kapospolo.hu.

Dobos Dávid és Berta József góljainak köszönhetően 3-1-re vezetett a KVK, Benedek Tibor tanítványai azonban még az első negyedben fordítani tudtak.

Felváltva estek a gólok a folytatásban, Sántavy Máté találata után pedig 5-5 állt az eredményjelzőn a félidőben.

Jobban kezdte a harmadik negyedet a hazai együttes. Dala Döme lőtt egy akciógólt, majd Konarik Ákos használt ki egy emberelőnyt. Erre Berta József válaszolt büntetőből, majd Bisztritsányi Dávid védéseinek is köszönhetően tovább nőtt a különbség az UVSE javára.

A zárkózás ezután már nem is sikerült a kaposváriaknak, így a Benedek-legénység végül 11-8-as győzelmet aratott a KVK felett.